Close Menu
Ouder Blog
    Zoeken …
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube BlogLovin RSS Pinterest
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    Ouder BlogOuder Blog
    • Home
    • Samenwerken
    • Over ons
    • Contact
    Ouder Blog
    Home»Er op uit»Bellewaerde by night op de Summer Nocturnes

    Bellewaerde by night op de Summer Nocturnes

    19 juli 2018Geen reacties Er op uit
    Bellewaerde Summer Nocturnes

    Zaterdag is het niet alleen de Nationale Feestdag in België, het is ook de start van de Summer Nocturnes in Bellewaerde. Vanaf dan kunnen de bezoekers vijf zaterdagen op rij extra lang genieten van de attracties en dieren in het Ieperse pretpark. Naast de gekende attracties voor ziet het park natuurlijk ook extra rand animatie en shows om deze zaterdagen extra feestelijk te maken. Om de dag goed af te sluiten is er op het Mexicoplein een spectaculaire vuurshow en dit om 22 uur.

    Genieten tot 22u

    Vanaf 21 juli tot en met 18 augustus is het gekende pretpark in de Westhoek elke zaterdag extra lang open. Bezoekers kunnen dan tot 22 uur de dieren bewonderen en zich amuseren op de attracties. Naast de attracties en dieren, is er de ganse dag extra animatie voorzien.

    Zo worden bezoekers van bij de inkom reeds verrast met straattheaterartiesten, steltenlopers wandelen sierlijk rond in het park en zeepbellenblazers verbazen jong en oud met hun kunsten.

    Maar dat is niet alles. Tijdens de Summer Nocturnes in Bellewaerde worden de bezoekers getrakteerd op een spetterend optreden. Niemand minder dan de populaire dansformatie Baba Yega zal het beste van zichzelf geven. Daarnaast zorgen ook de duikers van de vernieuwde Stunt & Dive Show voor heel wat spektakel.

    Om de dag in schoonheid af te sluiten is er ’s avonds een adembenemend vuurspektakel op het Mexicoplein.

    Praktisch

    Tijdens de zomer is Bellewaerde elke dag open vanaf 10 uur. Tijdens de Summer Nocturnes op 21 en 28 juli en 4, 11 en 18 augustus is het park open tot 22 uur. Voor de meest recente openingskalender en tickets, ga naar bellewaerde.be.

    Bellewaerde vind je aan de Meenseweg 497 in Ieper. Het park is makkelijk bereikbaar met de auto. Maar ook met het openbaar vervoer raak je vlot aan het park. Diverse buslijnen stoppen vlakbij de ingang en ook in combinatie met de trein kan je Bellewaerde bezoeken (vraag dan de NMBS-dagtrip nr. 180).


    Disclaimer: Dit bericht bevat affiliate links.
    Uitgelichte afbeelding: Bellewaerde

    Bellewaerde Ieper pretpark Summer Nocturnes
    Avatar foto
    Jeroen
    • Website
    • Facebook
    • X (Twitter)
    • Pinterest
    • Instagram
    • LinkedIn

    Antwerpenaar in't Waasland | Actief in bewakingssector | Blogt ook op https://www.herrie.be | Trotse papa van een dochter (° 2012)

    Lees ook eens

    Kerstmagie in Bellewaerde
    Er op uit

    Beleef de kerstmagie in Bellewaerde

    Lees meer
    Bellewaerde Halloween
    Er op uit

    Nieuw kinderspookhuis tijdens Halloween in Bellewaerde Park

    Lees meer
    Das nie normaal griezelen
    Er op uit

    Nie normaal griezelen met Halloween in Bellewaerde

    Lees meer
    Abonneer
    Laat het weten als er

    0 Reacties
    Inline feedbacks
    Bekijk alle reacties
    Zoeken …
    Recente reacties
    • Geust op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Kees op Feest met De Zoete Zusjes
    • Zever op Kindjes vervoeren op een Speed Pedelec?
    • xandra op Ninja Kid 6 – De Giga Ninja
    • yentl op 6 Creatieve tips voor een betoverende kinderkamer
    #awelluistert
    Awel
    Categorieën
    • Advertentie (42)
    • Allerlei (142)
    • Bioscoop (38)
    • DVD (18)
    • Er op uit (216)
    • Games (27)
    • Gastblog (10)
    • Gesponsord (313)
    • Getest (26)
    • Knutselen (38)
    • Koken (17)
    • Lectuur (605)
    • Meubels (18)
    • Mode (117)
    • Multimedia (38)
    • Muziek (10)
    • Ouderblog (44)
    • Ouderschap (63)
    • Speelgoed (71)
    • Spelletjes (56)
    • TV (34)
    • Webshops (27)
    Advertenties


    SpeelgoedSpeelgoed
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    © 2025 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.
    Cookies | Privacybeleid
    Ouder Blog is onderdeel van Lawaaimakers. Hosted @ Vimexx.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Beheer toestemming
    Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
    Functioneel Altijd actief
    De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
    Voorkeuren
    De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
    Statistieken
    De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
    Marketing
    De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
    Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
    Bekijk voorkeuren
    {title} {title} {title}