Close Menu
Ouder Blog
    Zoeken …
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube BlogLovin RSS Pinterest
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    Ouder BlogOuder Blog
    • Home
    • Samenwerken
    • Over ons
    • Contact
    Ouder Blog

    Bla Bla Blocks zoekt fantasierijke boer(inne)tjes

    19 december 2019Geen reacties Speelgoed
    Bla Bla Blocks

    We kennen VTech al lang van zijn interactief speelgoed. Zo kennen we o.a. de Toet Toet auto’s en de Zoef Zoef dieren al. Maar met Bla Bla Blocks komen nu ook de bouwers aan hun trekken. Er zijn al heel wat bouwsets van verschenen maar met de boerderij voegt VTech een waar pronkstuk aan de collectie. Ook hier kunnen kunnen kleintjes (van 1,5 tot 5 jaar) hun fantasie, doorzettingsvermogen, inzicht en behendigheid de vrije loop laten gaan. Misschien eerst met een beetje hulp van mama of papa. Om nadien volledig zelfstandig te bouwen. De beloning is geen statisch boerderij om naar te kijken, maar eentje om volop mee te spelen. Een boerderij die écht tot leven komt!

    Interactieve blokken

    Dankzij de interactieve techniek die de makers in de Bla Bla boerderijblokken of Bla Bla Blocks verstopten, wordt spelen pas echt leuk. De blokjes met groenten, fruit en uiteraard alle boerderijdieren reageren namelijk als de kleine boer of boerin met hen aan de slag gaat. Aan de hand van geluidjes, liedjes, zinnetjes en natuurlijk ook lichtjes ontdekken de jongste kindjes spelenderwijs alles over leven op de boerderij. En daar blijft het niet bij. Ze leren ook over etenswaren, letters, kleuren en cijfers.

    Net als het andere speelgoed zorgt VTech ook deze keer voor een stevige en duurzame uitvoering. Zo hoeven ouders geen schrik te hebben dat de ‘wilde boer(in)’ iets kapot maakt. Zodoende kunnen ook volgende generaties nog naar harte lust hun fantasie laten werken met de Bla Bla Blocks.


    Disclaimer: Dit bericht bevat enkele affiliate links.

    Bla Bla Blocks Boerderij interactief VTech
    Avatar foto
    Jeroen
    • Website
    • Facebook
    • X (Twitter)
    • Pinterest
    • Instagram
    • LinkedIn

    Antwerpenaar in't Waasland | Actief in bewakingssector | Blogt ook op https://www.herrie.be | Trotse papa van een dochter (° 2012)

    Lees ook eens

    VTech ecologisch speelgoed
    Speelgoed

    Ecologisch speelgoed van VTech

    Lees meer
    Zoef Zoef Hondenhok
    Speelgoed

    Zes nieuwe Zoef Zoef dierenvriendjes

    Lees meer
    Cory Carson
    TV

    Cory Carson: de Toet Toet auto’s palmen Netflix in

    Lees meer
    Abonneer
    Laat het weten als er

    0 Reacties
    Inline feedbacks
    Bekijk alle reacties
    Zoeken …
    Recente reacties
    • Geust op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Kees op Feest met De Zoete Zusjes
    • Zever op Kindjes vervoeren op een Speed Pedelec?
    • xandra op Ninja Kid 6 – De Giga Ninja
    • yentl op 6 Creatieve tips voor een betoverende kinderkamer
    #awelluistert
    Awel
    Categorieën
    • Advertentie (43)
    • Allerlei (145)
    • Bioscoop (38)
    • DVD (18)
    • Er op uit (216)
    • Games (27)
    • Gastblog (10)
    • Gesponsord (320)
    • Getest (26)
    • Knutselen (38)
    • Koken (17)
    • Lectuur (612)
    • Meubels (18)
    • Mode (117)
    • Multimedia (38)
    • Muziek (10)
    • Ouderblog (45)
    • Ouderschap (67)
    • Speelgoed (71)
    • Spelletjes (56)
    • TV (34)
    • Webshops (27)
    Advertenties


    SpeelgoedSpeelgoed
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    © 2025 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.
    Cookies | Privacybeleid
    Ouder Blog is onderdeel van Lawaaimakers. Hosted @ Vimexx.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Beheer toestemming
    Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
    Functioneel Altijd actief
    De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
    Voorkeuren
    De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
    Statistieken
    De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
    Marketing
    De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
    Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
    Bekijk voorkeuren
    {title} {title} {title}