Close Menu
Ouder Blog
    Zoeken …
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube BlogLovin RSS Pinterest
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    Ouder BlogOuder Blog
    • Home
    • Samenwerken
    • Over ons
    • Contact
    Ouder Blog

    Boek: Wat is geld en wat kun je ermee?

    6 november 2020Geen reacties Lectuur
    Geld

    “Het heeft allerlei namen, wordt overal ter wereld gebruikt en we hebben er elke dag mee te maken. Toch is geld soms best ingewikkeld. Daar brengt dit boek verandering in! Rashmi Sirdeshpande beschrijft de evolutie van geld: van ruilhandel tot bitcoin. Ze legt uit wat geld eigenlijk is en hoe je het voor jou kunt laten werken, of je het nu verdient, uitgeeft, leent, spaart, investeert of weggeeft. Dus wil je ondernemer worden of gewoon je geld slim besteden: met dit boek word jij een geldexpert.”

    Het is belangrijk dat kinderen weten wat geld is en wat ermee gedaan kan worden. Ook de geschiedenis ervan komt aan bod. Het wordt op een begrijpbare manier aan hun uitgelegd. Hier en daar staat er ook een illustratie om de boel wat op te vrolijken en te verduidelijken. En niet alleen de reguliere geldstroom komt aan bod. Ook de huidige virtuele munten zoals Bitcoins worden behandeld in dit boek.

    ISBN: 978 90 257 7393 9 | Auteur: Rashmi Sirdeshpande| Illustraties: Adam Hayes | Uitgeverij: Gottmer | Pagina’s: 160| Leeftijd: vanaf 10 jaar | Te koop bij bv. Bol.com


    Disclaimer: Dit bericht bevat een product/dienst, welke wij ontvingen van een bedrijf. Ook bevat dit bericht enkele affiliate links.

    bitcoins Geld
    Avatar foto
    Stephanie
    • Website

    Stephanie, mama van Yentl, vriendin van Jeroen. Werkend bij de grootste mobiliteitsvereniging van het land. Een Keikopje in't Waasland!

    Abonneer
    Laat het weten als er

    0 Reacties
    Inline feedbacks
    Bekijk alle reacties
    Zoeken …
    Recente reacties
    • Geust op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Kees op Feest met De Zoete Zusjes
    • Zever op Kindjes vervoeren op een Speed Pedelec?
    • xandra op Ninja Kid 6 – De Giga Ninja
    • yentl op 6 Creatieve tips voor een betoverende kinderkamer
    #awelluistert
    Awel
    Categorieën
    • Advertentie (43)
    • Allerlei (146)
    • Bioscoop (38)
    • DVD (18)
    • Er op uit (216)
    • Games (27)
    • Gastblog (10)
    • Gesponsord (320)
    • Getest (26)
    • Knutselen (38)
    • Koken (17)
    • Lectuur (612)
    • Meubels (18)
    • Mode (117)
    • Multimedia (38)
    • Muziek (10)
    • Ouderblog (45)
    • Ouderschap (68)
    • Speelgoed (71)
    • Spelletjes (56)
    • TV (34)
    • Webshops (27)
    Advertenties


    SpeelgoedSpeelgoed
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    © 2025 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.
    Cookies | Privacybeleid
    Ouder Blog is onderdeel van Lawaaimakers. Hosted @ Vimexx.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Beheer toestemming
    Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
    Functioneel Altijd actief
    De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
    Voorkeuren
    De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
    Statistieken
    De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
    Marketing
    De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
    Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
    Bekijk voorkeuren
    {title} {title} {title}