Ouder Blog
    Facebook Twitter Instagram YouTube BlogLovin RSS Pinterest
    Facebook Twitter Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    Ouder BlogOuder Blog
    • Home
    • Samenwerken
    • Over ons
    • Contact
    Ouder Blog

    Camille: de ultieme stijlgids

    7 juli 2023Geen reacties Gesponsord Lectuur Mode
    Camille: de ultieme stijlgids

    Camille is een echt idool bij onze kinderen. Niet alleen qua muziek en acteren, maar ook qua kledij. Net zoals Pommelien Thijs is zij bezig om kinderen en jongeren ervan bewust te maken dat ze zichzelf kunnen zijn. En dat ze hun eigen stijl moeten kunnen kiezen. Om te kijken welke stijl je het best past heeft Camille haar stijlgids uitgebracht.

    Camille: de ultieme stijlgids

    Camille straalt, op en naast het podium. Hoe ze dat doet? Ze doet vooral haar eigen ding! Trek je dus vooral niets aan van wat anderen denken en draag waarin je jezelf goed voelt.  Wil jij net zo schitteren als Camille? Word de beste versie van jezelf met dit boek vol handige DIY-tips, stylingadvies en de coolste Camille-looks.  

    Recensie

    Deze stijlgids van Camille begint met een voorstelling van wie ze eigenlijk is en welke haar lievelingskleur is. Daarnaast geeft ze wat uitleg bij de verschillende kleuren die je in je outfit kan steken. Bij elke kleur kan je dan foto’s kleven die je inspiratie geven. Ook de stijlen waar Camille van houdt komen aan bod. Ook is er plaats om moodboards te maken voor de verschillende stijlen.

    Naast stijltips (ook voor make-up) zijn er ook nog leuke quizjes en spelletjes in verwerkt. Camille is ook iemand die bewust met mode bezig is. Het moeten niet altijd nieuwe dure kleren zijn. In deze ultieme stijlgids geeft ze ook tips hoe je leuke tweedehandskledij kan scoren, maar ook hoe je je eigen kledij kan pimpen tot iets unieks.

    Camille: de ultieme stijlgids is een fijne hulp voor fans. Maar even goed voor meisjes (en jongens) die wat hulp nodig hebben om hun eigen stijl wat te ontdekken. Het is vlot geschreven met heel wat plaats om zelf aantekeningen te maken en selfies van je eigen outfit te posten.

    ISBN: 978 90 022 7846 4 | Auteur: Camille & Kelly Mortelmans | Illustraties: *** | Uitgeverij: Standaard Uitgeverij | Pagina’s: 128 | Leeftijd: vanaf 7 jaar | Te koop bij o.a. Boekhandel Pardoes en Bol.com

    Naast deze ultieme stijlgids heeft Camille ook nog een leuke verzameling van plaktattoos die je kan aanschaffen om je outfit nog iets extra’s te geven.


    Disclaimer: Dit bericht bevat een product/dienst, welke wij ontvingen van een bedrijf. Dit bericht bevat ook enkele affiliate links.

    Camille kleuren looks stijlgids tattoos
    Avatar foto
    Jeroen
    • Website
    • Facebook
    • Twitter
    • Pinterest
    • Instagram
    • LinkedIn

    Antwerpenaar in't Waasland | Actief in bewakingssector | Blogt ook op https://www.herrie.be | Trotse papa van een dochter (° 2012)

    Lees ook eens

    Een wereld vol kleur
    Gesponsord Lectuur

    Een wereld vol kleur

    Lees meer
    Maanvallei
    Gesponsord Knutselen

    Maanvallei

    Lees meer
    Ostend Kids Festival
    Er op uit

    Ostend Kids Festival palmt renbaan in met #LikeMe, Camille & K3

    Lees meer
    Abonneer
    Laat het weten als er

    0 Reacties
    Inline feedbacks
    Bekijk alle reacties
    Zoeken
    Recente reacties
    • Stephanie op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Anoniempje67412 op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Kyra op Nachtwacht: De Poort Der Zielen
    • Jeroen op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • fien op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    #awelluistert
    Awel
    Categorieën
    • Advertentie (41)
    • Allerlei (133)
    • Bioscoop (36)
    • DVD (17)
    • Er op uit (201)
    • Games (25)
    • Gastblog (10)
    • Gesponsord (168)
    • Getest (26)
    • Knutselen (35)
    • Koken (12)
    • Lectuur (463)
    • Meubels (15)
    • Mode (116)
    • Multimedia (34)
    • Muziek (8)
    • Ouderblog (40)
    • Ouderschap (26)
    • Speelgoed (61)
    • Spelletjes (49)
    • TV (31)
    • Webshops (25)
    Advertenties

    Facebook Twitter Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    © 2023 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.
    Cookies | Privacybeleid
    Ouder Blog is onderdeel van Lawaaimakers. Hosted @ Vimexx.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.