Ouder Blog
    Facebook Twitter Instagram YouTube BlogLovin RSS Pinterest
    Facebook Twitter Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    Ouder BlogOuder Blog
    • Home
    • Samenwerken
    • Over ons
    • Contact
    Ouder Blog
    Home»Mode»Carrefour viert Mickey’s 90ste verjaardag

    Carrefour viert Mickey’s 90ste verjaardag

    24 januari 2019Geen reacties Mode
    Carrefour Mickey 90

    Mickey viert nog steeds vol overgave zijn 90ste verjaardag. Deze keer zijn het de klanten van Carrefour die mogen delen in de feestvreugde. De supermarktketen biedt een leuk assortiment aan Mickey-artikelen aan. Dankzij een spaaractie in de hypermarkten, Market-winkels en enkele geselecteerde Express-winkels kan je dit assortiment aanschaffen met een superkorting.

    Bed, bad en ontbijt

    De collectie die wordt aangeboden bij Carrefour is veelzijdig. Zo kan je ’s avonds gezellig tv-kijken (naar een Disneyfilm bv) onder een leuk fleecedekentje. Daarna kruip je gezellig in bed onder het donsdeken dat voor de gelegenheid voorzien is van een Mickey-hoeslaken (1 & 2 persoons).

    ’s Morgens sta je op en kan je je wegen op een digitale weegschaal. Daarna fris je je op en droog je je af met een Mickey-handdoek (o.a. in prachtig hemelsblauw). De vuile was? Die doe je daarna gewoon in de stevige linnenmand.

    Nu dat je fris gewassen bent kan je aan het ontbijt beginnen. Cornflakes uit een Mickey-kom dat smaakt extra goed. Daarbij drink je een glaasje versgeperst fruitsap en een tasje melk, thee of koffie? Ook dit alles natuurlijk in bekers met het afbeeldingen van de jarige muis.

    Carrefour unboxing Jolien & Jenno

    Jolien & Jenno, van het gelijknamige YouTube-kanaal, ontvingen een verrassingsdoos van Carrefour en maakten er een leuke unboxing video van. Geniet mee van alle leuke artikelen die je kan sparen bij Carrefour.

    Spaaractie

    De spaaractie bij Carrefour loopt van 16-01-2019 tot 07-04-2019. U profiteert van een korting tot 64% op producten van de Disney collectie. Per €10 besteding, ontvangt u 1 zegel*.
    Bij een volle spaarkaart (5 zegels), profiteert u van een korting tot 64% per product**.

    Gedurende de actie zijn alle producten zonder zegels ook beschikbaar tegen de originele verkoopprijs. Volle kaarten kunnen worden ingewisseld tot en met 23 april 2019.

    * Bij aankoop van minimaal 2 items, met uitzondering van tabak, statiegeld, sterke drank, geschenkbonnen, gemeentelijke vuilniszakken, GSM pre-paid kaarten en andere wettelijke uitzonderingen.

    ** Zolang de voorraad strekt worden alleen originele spaarkaarten en zegels geaccepteerd. BTW is inbegrepen in de prijs.

    U kunt deelnemen aan de spaaractie in uw Carrefour Hypermarket en Carrefour Market alsmede geselecteerde Carrefour Express winkels.


    Uitgelichte afbeelding: Disney België

    90 jaar Carrefour Mickey Mickey Mouse verjaardag
    Avatar foto
    Jeroen
    • Website
    • Facebook
    • Twitter
    • Pinterest
    • Instagram
    • LinkedIn

    Antwerpenaar in't Waasland | Actief in bewakingssector | Blogt ook op https://www.herrie.be | Trotse papa van een dochter (° 2012)

    Lees ook eens

    Mickey Mouse: Dol dwaze avonturen
    TV

    Mickey Mouse: Doldwaze avonturen

    Lees meer
    Mickey & Roadster Racers
    Bioscoop

    Mickey & the Roadster Racers nu in de bioscoop

    Lees meer
    Mickey & Roadster Racers
    Ouderblog

    Gas geven en gaan met Mickey en de Roadster Racers

    Lees meer
    Abonneer
    Laat het weten als er

    0 Reacties
    Inline feedbacks
    Bekijk alle reacties
    Zoeken
    Recente reacties
    • Stephanie op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Anoniempje67412 op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Kyra op Nachtwacht: De Poort Der Zielen
    • Jeroen op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • fien op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    #awelluistert
    Awel
    Categorieën
    • Advertentie (39)
    • Allerlei (131)
    • Bioscoop (35)
    • DVD (17)
    • Er op uit (188)
    • Games (25)
    • Gastblog (9)
    • Gesponsord (111)
    • Getest (25)
    • Knutselen (31)
    • Koken (11)
    • Lectuur (408)
    • Meubels (13)
    • Mode (113)
    • Multimedia (34)
    • Muziek (8)
    • Ouderblog (40)
    • Ouderschap (20)
    • Speelgoed (59)
    • Spelletjes (46)
    • TV (30)
    • Webshops (25)
    Advertenties

    Facebook Twitter Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    © 2023 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.
    Cookies | Privacybeleid
    Ouder Blog is onderdeel van Lawaaimakers. Hosted @ Vimexx.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.