Ouder Blog
    Facebook Twitter Instagram YouTube BlogLovin RSS Pinterest
    Facebook Twitter Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    Ouder BlogOuder Blog
    • Home
    • Samenwerken
    • Over ons
    • Contact
    Ouder Blog
    Home»Lectuur»De Buurtpolitie – speurboek: ontmaskerd

    De Buurtpolitie – speurboek: ontmaskerd

    31 december 2022Geen reacties Gesponsord Lectuur Spelletjes
    De Buurtpolitie - speurboek

    De Buurtpolitie is een enorm populair bij kinderen. Ondertussen zijn er al 13 seizoen van verschenen en uitgezonden op VTM. Zijn er enkele bioscoopfilms uitgekomen en hebben deze sterren ook een eigen stripreeks en gezelschapsspel. En nu kunnen kinderen hun beste speurneus opzetten in dit speurboek van De Buurtpolitie.

    De Buurtpolitie – speurboek: ontmaskerd

    Heb jij altijd al rechercheur willen worden?
    Help dan de leden van de Buurtpolitie bij het oplossen van de mysteries in dit boek. In dit speurboek vind je vijf dossiers. Ontrafel de mysteries en ontdek wie de dader is.

    De ninja en de duivel
    Een ninja levert ’s avonds laat een duivelsboek en een sok af aan het politiekantoor. Wie schuilt er achter de vermomming en waarom? En is die sok wel gewassen?

    Het gemaskerd bal
    De barones wordt met haar hoofd in de wc-pot gevonden nadat er een gemaskerd bal plaatsvond in het kasteel. Wat wilde de dader?

    Het gestolen masker
    Een kunsthandelaar doet aangifte. Er is een masker gestolen. Rust er een vloek op het masker en waarom wilde de dief het hebben?

    De superschurken
    Tante Maria is in alle staten. Fifi is ontvoerd door een bende in superheldenpakken. Kan de Buurtpolitie tante Maria’s lieveling op tijd redden?

    Het geheime genootschap
    Wie sluipt er rond Stafkes bloemperkjes en wat zijn de duistere plannen van deze vreemde figuren?

    Recensie

    In dit speurboek van De Buurtpolitie vinden de kleine speurneuzen vijf mysteries om op te lossen. Om de zaak op te lossen dien je verschillende spelletjes te spelen om de daders te ontmaskeren. Zo moet je bijvoorbeeld een woordzoeker oplossen of de weg vinden uit een doolhof. Maar ook codes proberen te kraken hoort tot de taak van de jonge rechercheurs.

    Alle mysteries zijn afwisselend en voorzien van de nodige afbeeldingen en korte stripverhaaltjes. Er zit voldoende afwisseling in, in de vijf mysteries. En de raadsels zijn niet altijd even makkelijk waardoor je als kleine speurder toch af en toe goed moet nadenken.

    De illustraties zijn in de zelfde stijl uitgevoerd als de gekende stripverhalen van De Buurtpolitie. De verschillende agenten en rechercheurs uit de reeks zijn goed herkenbaar weergegeven. Alles is bovendien voldoende overgoten met de nodige dosis humor. Zo blijft het zeker voor de jongere speurders plezant.

    ISBN: 978 90 022 7739 9 | Auteur: Nix | Illustraties: Nix | Uitgeverij: Standaard Uitgeverij | Pagina’s: 63 | Leeftijd: vanaf 8 jaar | Te koop bij o.a. Bol.com en Standaard Boekhandel


    Disclaimer: Dit bericht bevat een product/dienst, welke wij ontvingen van een bedrijf. Dit bericht bevat ook enkele affiliate links.

    De Buurtpolitie raadsels spelletjes speurboek VTM
    Avatar foto
    Jeroen
    • Website
    • Facebook
    • Twitter
    • Pinterest
    • Instagram
    • LinkedIn

    Antwerpenaar in't Waasland | Actief in bewakingssector | Blogt ook op https://www.herrie.be | Trotse papa van een dochter (° 2012)

    Lees ook eens

    Alice in Wonderland puzzels
    Gesponsord Lectuur Spelletjes

    Alice in Wonderland puzzels

    Lees meer
    Alles komt goed
    Gesponsord Lectuur Spelletjes

    Alles komt goed: mijn doeboek over gevoelens

    Lees meer
    Tik Tak spelletjes
    Gesponsord Lectuur

    Tik Tak – 100 spelletjes

    Lees meer
    Abonneer
    Laat het weten als er

    0 Reacties
    Inline feedbacks
    Bekijk alle reacties
    Zoeken
    Recente reacties
    • Stephanie op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Anoniempje67412 op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Kyra op Nachtwacht: De Poort Der Zielen
    • Jeroen op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • fien op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    #awelluistert
    Awel
    Categorieën
    • Advertentie (39)
    • Allerlei (131)
    • Bioscoop (35)
    • DVD (17)
    • Er op uit (188)
    • Games (25)
    • Gastblog (9)
    • Gesponsord (109)
    • Getest (25)
    • Knutselen (30)
    • Koken (11)
    • Lectuur (407)
    • Meubels (13)
    • Mode (113)
    • Multimedia (34)
    • Muziek (8)
    • Ouderblog (40)
    • Ouderschap (20)
    • Speelgoed (59)
    • Spelletjes (46)
    • TV (30)
    • Webshops (25)
    Advertenties

    Facebook Twitter Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    © 2023 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.
    Cookies | Privacybeleid
    Ouder Blog is onderdeel van Lawaaimakers. Hosted @ Vimexx.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.