Ouder Blog
    Facebook Twitter Instagram YouTube BlogLovin RSS Pinterest
    Facebook Twitter Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    Ouder BlogOuder Blog
    • Home
    • Samenwerken
    • Over ons
    • Contact
    Ouder Blog
    Home»Advertentie»De verzekeringen voor jou en je kind in orde maken

    De verzekeringen voor jou en je kind in orde maken

    13 december 2022Geen reacties Advertentie Ouderschap
    Verzekeringen

    Als ouder heb je het beste voor met je kind. Dit betekent onder meer dat je hen een goede zorg wilt kunnen bieden. Voldoende reden om je kind goed te laten verzekeren. Kijk niet alleen naar de verzekeringen die je voor het kind afsluit; houd ook rekening met je eigen leven. Een uitvaart verzekering afsluiten kan een goed idee zijn om je kinderen of partner op termijn niet te moeten confronteren met de hoge kosten die een uitvaart met zich meebrengt. Er zijn handige tools, waarmee je de verschillende verzekeringen van een groot aantal verzekeraars met elkaar vergelijkt. De tool vertelt je welke verzekeraar het beste aanbod doet. Je kunt een verzekering vaak direct afsluiten vanuit zo’n tool. 

    Basisverzekeringen voor ouder en kind 

    Er zijn een aantal verzekeringen onmisbaar voor ouder en kind. Denk bijvoorbeeld aan de zorgverzekering, welke zo snel mogelijk geregeld moet worden na de geboorte van je kind. Dit doe je door het ziekenfonds een geboorteattest aan te bieden, op het moment dat deze geboren is. Naast deze verzekering kan ook een hospitalisatieverzekering wenselijk zijn; deze is overigens niet verplicht. Een hospitalisatieverzekering in België beschermt je tegen hoge ziekenhuiskosten. Je kunt het kind laten aansluiten op je eigen verzekering. 

    Tip: door het eigen risico van de verzekering vrijwillig te verhogen bespaar je op de kosten van de premie. Kies hier alleen voor, wanneer dit financieel mogelijk is. Je wilt voorkomen dat je het verhoogde eigen risico straks niet kunt betalen. 

    Verzekering voor de auto 

    Naast de verzekeringen voor de medische zorg die jij en je kind nodig hebben, is vaak ook een auto verzekering onmisbaar. Een auto verzekering vergelijken begint bij het bepalen van de gewenste dekking. Deze dekking is afhankelijk van de waarde van de auto. Een nieuwe auto wil je mogelijk allrisk verzekeren. Daar waar een dergelijke uitgebreide dekking bij een ouder model occasion over het algemeen niet noodzakelijk is. De premie van zo’n allrisk verzekering is in dit geval onnodig hoog. 

    Woningverzekering afsluiten voor je huis 

    Tot slot is ook een woningverzekering afsluiten belangrijk. Het dekt de kosten die voort kunnen komen uit diefstal na een inbraak. Je kunt een woningverzekering combineren met een losse brandverzekering; soms worden beide verzekeringen samen aangeboden. Zoals de naam al doet vermoeden dekt een brandverzekering de kosten als gevolg van een brand in huis. 


    Uitgelichte afbeelding: Jessica Rockowitz op Unsplash

    Kinderen nalatenschap verzekering
    Avatar foto
    Jeroen
    • Website
    • Facebook
    • Twitter
    • Pinterest
    • Instagram
    • LinkedIn

    Antwerpenaar in't Waasland | Actief in bewakingssector | Blogt ook op https://www.herrie.be | Trotse papa van een dochter (° 2012)

    Lees ook eens

    Alles komt goed
    Gesponsord Lectuur Spelletjes

    Alles komt goed: mijn doeboek over gevoelens

    Lees meer
    Dit is onze wereld
    Gesponsord Lectuur

    Dit is onze wereld

    Lees meer
    Reality check
    Ouderschap

    Reality check: dit zou ik nooit doen als ik kinderen had

    Lees meer
    Abonneer
    Laat het weten als er

    0 Reacties
    Inline feedbacks
    Bekijk alle reacties
    Zoeken
    Recente reacties
    • Stephanie op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Anoniempje67412 op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Kyra op Nachtwacht: De Poort Der Zielen
    • Jeroen op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • fien op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    #awelluistert
    Awel
    Categorieën
    • Advertentie (39)
    • Allerlei (131)
    • Bioscoop (35)
    • DVD (17)
    • Er op uit (188)
    • Games (25)
    • Gastblog (9)
    • Gesponsord (109)
    • Getest (25)
    • Knutselen (30)
    • Koken (11)
    • Lectuur (407)
    • Meubels (13)
    • Mode (113)
    • Multimedia (34)
    • Muziek (8)
    • Ouderblog (40)
    • Ouderschap (20)
    • Speelgoed (59)
    • Spelletjes (46)
    • TV (30)
    • Webshops (25)
    Advertenties

    Facebook Twitter Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    © 2023 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.
    Cookies | Privacybeleid
    Ouder Blog is onderdeel van Lawaaimakers. Hosted @ Vimexx.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.