Close Menu
Ouder Blog
    Zoeken …
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube BlogLovin RSS Pinterest
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    Ouder BlogOuder Blog
    • Home
    • Samenwerken
    • Over ons
    • Contact
    Ouder Blog

    De Winter Efteling blaast 20 kaarsjes uit

    19 oktober 2018Geen reacties Er op uit
    Winter Efteling

    Het is feest in de sprookjeswereld van de Efteling. Het Nederlandse pretpark in Kaatsheuvel zal voor de 20ste keer worden ondergedompeld in een Winter Wonderland. Van 12 november tot en met 31 januari 2019 kan je genieten van een Sprookjeswereld vol twinkelende lichtjes, hartverwarmende vreugdevuren en sfeervol entertainment.

    Winterattracties en entertainment

    Vuurprinses & VuurprinsDit jaar is het elf weken lang Winter Efteling met speciale winterattracties en entertainment. Ook dit jaar kan er geschaatst worden op de schaatsbaan in en aan het Ijspaleis. De Sneeuwprinses en de Vuurprins zijn gastvrouw- en heer en zorgen voor zang, dans en gezelligheid. Langlaufen kan dan weer op het Kinderspoor. Bovendien hult het Sprookjesbos zich in een warme, gezellige wintersfeer met in het openluchttheater de Parkshow Sprookjesboom.

    Rondom de Vreugdevuren, die verspreidt staan in het park, zorgt een kinderkoor van tijd tot tijd voor extra warmte. Daarnaast zijn tijdens de Winter Efteling alle attracties (uitgezonderd de waterattracties) geopend en dit voor zover de weersomstandigheden het toelaten.

    Winter Efteling AquanuraAls de avond valt komt de gevel van Villa Volta krakend tot leven met een 3D-projectie. De parkshow Raveleijn, waarin paarden en raven een hoofdrol spelen, is door gebruik van licht en vuur ‘s avonds extra spannend. Aquanura, de grootste watershow van Europa, vormt een spectaculaire afsluiting tegen de nachtelijke hemel.

    Tijdens de weekenden van Winter Efteling is het park open van 11.00-19.00 uur, in de Kerstvakantie (22 december t/m 6 januari 2019) zelfs tot 20.00 uur. Ook dit jaar wordt op 31 december het Oud & Nieuw feest in de Winter Efteling gevierd.

    [quotes quotes_style=”bpull”]

    Dat de winteropenstelling zo’n succes zou worden en dat veel parken in Europa ons zouden volgen, hadden we destijds niet durven voorspellen.

    Fons Jurgens, algemeen directeur van de Efteling

    [/quotes]

    Oudjaar vieren in de Winter Efteling

    Weet je nog niet wat doen op Oudejaarsavond? Dan is het misschien wel leuk om het jaar op sprookjesachtige wijze af te sluiten in de Winter Efteling. Vanaf 19.00 uur zijn er live optredens op de verschillende pleinen. Bovendien blijven de attracties open tot middernacht, waarna het nieuwe jaar feestelijk wordt ingeluid met vuurwerk en bubbels.

    Praktische info/openingstijden van de Winter Efteling zijn te vinden op: efteling.com/openingstijden.


    Afbeeldingen: © Efteling

    Aquanura Efteling pretpark Villa Volta Winter Efteling
    Avatar foto
    Jeroen
    • Website
    • Facebook
    • X (Twitter)
    • Pinterest
    • Instagram
    • LinkedIn

    Antwerpenaar in't Waasland | Actief in bewakingssector | Blogt ook op https://www.herrie.be | Trotse papa van een dochter (° 2012)

    Lees ook eens

    Kerstmagie in Bellewaerde
    Er op uit

    Beleef de kerstmagie in Bellewaerde

    Lees meer
    Prinses op de erwt
    Er op uit

    De Prinses op de Erwt nieuwste sprookje in de Efteling

    Lees meer
    Griezelen in de Plopsa-parken
    Er op uit

    Lekkere griezelen in de Plopsa-parken

    Lees meer
    Abonneer
    Laat het weten als er

    0 Reacties
    Inline feedbacks
    Bekijk alle reacties
    Zoeken …
    Recente reacties
    • Geust op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Kees op Feest met De Zoete Zusjes
    • Zever op Kindjes vervoeren op een Speed Pedelec?
    • xandra op Ninja Kid 6 – De Giga Ninja
    • yentl op 6 Creatieve tips voor een betoverende kinderkamer
    #awelluistert
    Awel
    Categorieën
    • Advertentie (43)
    • Allerlei (145)
    • Bioscoop (38)
    • DVD (18)
    • Er op uit (216)
    • Games (27)
    • Gastblog (10)
    • Gesponsord (319)
    • Getest (26)
    • Knutselen (38)
    • Koken (17)
    • Lectuur (611)
    • Meubels (18)
    • Mode (117)
    • Multimedia (38)
    • Muziek (10)
    • Ouderblog (45)
    • Ouderschap (66)
    • Speelgoed (71)
    • Spelletjes (56)
    • TV (34)
    • Webshops (27)
    Advertenties


    SpeelgoedSpeelgoed
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    © 2025 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.
    Cookies | Privacybeleid
    Ouder Blog is onderdeel van Lawaaimakers. Hosted @ Vimexx.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Beheer toestemming
    Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
    Functioneel Altijd actief
    De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
    Voorkeuren
    De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
    Statistieken
    De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
    Marketing
    De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
    Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
    Bekijk voorkeuren
    {title} {title} {title}