Ouder Blog
    Facebook Twitter Instagram YouTube BlogLovin RSS Pinterest
    Facebook Twitter Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    Ouder BlogOuder Blog
    • Home
    • Samenwerken
    • Over ons
    • Contact
    Ouder Blog
    Home»Lectuur»Er zit een eenhoorn op je boek

    Er zit een eenhoorn op je boek

    24 januari 2023Geen reacties Gesponsord Lectuur
    Er zit een eenhoorn in je boek

    Ben je op zoek naar een interactief boek? Dat is zo’n boek waarin het kindje meegenomen wordt in het verhaal. Er wordt aan hen gevraagd om bepaalde dingetjes te doen zodat het verhaal verder kan gaan. In dit boek krijgen de kinderen een aantal keer de vraag om mee te helpen. Hierdoor worden ze echt bij het verhaal betrokken en ontsnapt hun aandacht niet. Bovendien is het hoofdpersonage een eenhoorn, toch wel één van de favoriete figuren van onze kindjes tegenwoordig.

    Er zit een eenhoorn op je boek

    GLITTER IN GALOP!

    Er zit een EENHOORN in je boek!
    Maar hij ziet er een beetje droevig uit…

    Kun jij hem opvrolijken?

    Een speels en interactief boek dat helpt
    om je piekergedachten weg te nemen.

    Recensie

    Eenhoorns zijn tegenwoordig echt heel hard in. Dit is zowel voor de jongsten onder ons zo als voor de iets oudere kinderen. Dit boek gaat vanaf een jaar of 4. De kinderen worden echt bij het verhaal betrokken, want ze worden onder andere gevraagd om magische stof te maken en deze te verspreiden over de pagina’s. De reden waarom, zal ik jullie niet vertellen. Dat is onderdeel van het verhaal. Maar neem maar van mij aan dat het verhaal echt heel goed ineen zit.

    ‘Er zit een Eenhoorn in je boek‘ is goed opgebouwd en de tekeningen begeleiden het verhaal en het interactieve deel van het boek echt goed. Ook heeft de boek een vaste kaft en wat dikkere bladeren. Als het boek een val meemaakt bij het interactieve deel, dan is dit geen grote ramp door de stevigheid van het geheel.

    Wij vinden het boek naar thema en verborgen boodschap heel mooi. Ook het interactieve deel zit heel goed in elkaar. We kunnen het alleen maar aanraden.

    ISBN: 978 90 022 7708 5 | Auteur: Tom Fletcher | Illustraties: Greg Abbott | Uitgeverij: Standaard Uitgeverij | Pagina’s: 32 | Leeftijd: vanaf 4 jaar | Te koop bij o.a. Bol.com en Standaard Boekhandel


    Disclaimer: Dit bericht bevat een product/dienst, welke wij ontvingen van een bedrijf. Dit bericht bevat ook enkele affiliate links.

    Eenhoorn glitters interactief boek prentenboek
    Avatar foto
    Stephanie
    • Website

    Stephanie, mama van Yentl, vriendin van Jeroen. Werkend bij de grootste mobiliteitsvereniging van het land. Een Keikopje in't Waasland!

    Lees ook eens

    Op de markt
    Gesponsord Lectuur

    Op de markt

    Lees meer
    Heksje Lilly en de wenshoorn
    Gesponsord Lectuur

    Heksje Lilly en de wenshoorn

    Lees meer
    De Hele Zwik en Ik
    Gesponsord Lectuur

    De hele Zwik en ik

    Lees meer
    Abonneer
    Laat het weten als er

    0 Reacties
    Inline feedbacks
    Bekijk alle reacties
    Zoeken
    Recente reacties
    • Stephanie op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Anoniempje67412 op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Kyra op Nachtwacht: De Poort Der Zielen
    • Jeroen op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • fien op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    #awelluistert
    Awel
    Categorieën
    • Advertentie (39)
    • Allerlei (131)
    • Bioscoop (35)
    • DVD (17)
    • Er op uit (188)
    • Games (25)
    • Gastblog (9)
    • Gesponsord (109)
    • Getest (25)
    • Knutselen (30)
    • Koken (11)
    • Lectuur (407)
    • Meubels (13)
    • Mode (113)
    • Multimedia (34)
    • Muziek (8)
    • Ouderblog (40)
    • Ouderschap (20)
    • Speelgoed (59)
    • Spelletjes (46)
    • TV (30)
    • Webshops (25)
    Advertenties

    Facebook Twitter Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    © 2023 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.
    Cookies | Privacybeleid
    Ouder Blog is onderdeel van Lawaaimakers. Hosted @ Vimexx.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.