Close Menu
Ouder Blog
    Zoeken …
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube BlogLovin RSS Pinterest
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    Ouder BlogOuder Blog
    • Home
    • Samenwerken
    • Over ons
    • Contact
    Ouder Blog

    Ik hou van eenhoorns (maar de mijne is stuk!) – Anke Werker & Daniëlle Schothorst

    22 oktober 2021Geen reacties Lectuur
    Ik hou van eenhoorns

    In september is er een nieuw boekje verschenen in de categorie Leren Lezen met Kluitman. Het is er eentje van de serie ‘Ik hou van eenhoorns’. Eenhoorns zijn bij onze kinderen een ware hype. Je hoort en ziet ze er overal over praten, maar eentje in het echt heb ik nog nooit gezien. 🙂 Jullie wel?

    Ik hou van eenhoorns

    Ik ben Ezra Eef Nour Hoorn.
    En ik hou van eenhoorns!
    Al heel lang wilde ik een eenhoorn.
    En van opa kreeg ik er eentje, Ems!
    Ze is liever dan lief.
    Mijn vrienden snappen het niet.
    Een eenhoorn?
    Wat is dat dan?
    IK wil Ems graag laten zien.
    Maar dan gebeurt er iets ergs…
    Haar hoorn ligt in het stro!
    Mijn eenhoorn is stuk!

    Recensie

    Het boekje is geschreven voor kindjes die aan het leren lezen zijn, niet de echte beginners. Het is heel duidelijk, er worden geen moeilijke woorden gebruikt en de zinnen zijn kort van opbouw. Het verhaal is opgebouwd uit korte hoofdstukjes, maar ideaal qua lengte voor hun dagelijks leesmomentje.

    Het verhaal werd hier heel enthousiast onthaald. Ze kon zich inleven in het verhaal en zat heel even in een mooie fantasiewereld. Het verhaal is heel goed geschreven en zorgt ervoor dat de kinderen hun motivatie niet verliezen en enthousiast blijven zodat ze het verhaal uitgelezen krijgen.

    Volgens ons is het een toppertje.

    ISBN: 978 90 206 7614 3 | Auteur: Anke Werker | Illustraties: Daniëlle Schothorst | Uitgeverij: Kluitman | Pagina’s: 32 | Leeftijd: vanaf 5 jaar | Te koop bij o.a. Bol.com en Bookspot.


    Disclaimer: Dit bericht bevat een product/dienst, welke wij ontvingen van een bedrijf. Ook bevat dit bericht enkele affiliate links.

    Anke Werker AVI E3 Daniëlle Schothorst Ik hou van eenhoorns ik hou van eenhoorns (maar de mijne is stuk!) Kluitman leren lezen Leren lezen met Kluitman
    Avatar foto
    Stephanie
    • Website

    Stephanie, mama van Yentl, vriendin van Jeroen. Werkend bij de grootste mobiliteitsvereniging van het land. Een Keikopje in't Waasland!

    Lees ook eens

    Ik leer lezen! Lilo & Stitch
    Lectuur

    Ik leer lezen! – Disney – Lilo & Stitch

    Lees meer
    Dit is Vos
    Lectuur

    Dit is Vos

    Lees meer
    Leren lezen met de Zoete Zusjes
    Lectuur

    Leren lezen met de Zoete Zusjes

    Lees meer
    Abonneer
    Laat het weten als er

    0 Reacties
    Inline feedbacks
    Bekijk alle reacties
    Zoeken …
    Recente reacties
    • Geust op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Kees op Feest met De Zoete Zusjes
    • Zever op Kindjes vervoeren op een Speed Pedelec?
    • xandra op Ninja Kid 6 – De Giga Ninja
    • yentl op 6 Creatieve tips voor een betoverende kinderkamer
    #awelluistert
    Awel
    Categorieën
    • Advertentie (43)
    • Allerlei (146)
    • Bioscoop (38)
    • DVD (18)
    • Er op uit (216)
    • Games (27)
    • Gastblog (10)
    • Gesponsord (320)
    • Getest (26)
    • Knutselen (38)
    • Koken (17)
    • Lectuur (612)
    • Meubels (18)
    • Mode (117)
    • Multimedia (38)
    • Muziek (10)
    • Ouderblog (45)
    • Ouderschap (68)
    • Speelgoed (71)
    • Spelletjes (56)
    • TV (34)
    • Webshops (27)
    Advertenties


    SpeelgoedSpeelgoed
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    © 2025 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.
    Cookies | Privacybeleid
    Ouder Blog is onderdeel van Lawaaimakers. Hosted @ Vimexx.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Beheer toestemming
    Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
    Functioneel Altijd actief
    De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
    Voorkeuren
    De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
    Statistieken
    De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
    Marketing
    De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
    Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
    Bekijk voorkeuren
    {title} {title} {title}