Close Menu
Ouder Blog
    Zoeken …
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube BlogLovin RSS Pinterest
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    Ouder BlogOuder Blog
    • Home
    • Samenwerken
    • Over ons
    • Contact
    Ouder Blog
    Home»Allerlei»Lidl heeft met Fresh Heads een educatieve spaaractie

    Lidl heeft met Fresh Heads een educatieve spaaractie

    23 april 2021Geen reacties Allerlei Koken
    Lidl Fresh Heads

    Kinderen en het eten van fruit en/of groentjes gaat niet altijd goed samen. Op regelmatige basis is er hier en daar dan ook een actie om kinderen te leren hoe belangrijk het is om fruit en groenten te eten. Ook de supermarktketen Lidl hoopt kinderen meer groenten en fruit te laten eten. Enige tijd geleden deden ze dit al aan de hand van de Fresh Heads en de monsterlijke knikkers. En nu zijn de favoriete monstertjes van Lidl terug! Ze voeden zich nog steeds met hun favoriete groenten, fruit en kruiden.

    Toch vinden deze monsters dat jong en oud nog meer van deze gezonde lekkernijen mag smullen. Ze hebben daarom het idee omgevat om jong en oud te leren hoe ze met magische plantjes een minituintje met al die lekkernijen kunnen aanleggen. De supermarktketen wil met de educatieve spaaractie tonen hoe leuk het is om je eigen groenten, fruit en kruiden te kweken. Maar ook om ze nadien te kunnen oogsten en ervan te smullen.

    Verzamel 24 groenten-, fruit- en kruidenzaadjes voor je moestuin

    Vanaf 19 april kan je 6 weken lang 24 verschillende groenten-, fruit- en kruidenzaadjes verzamelen. Zo creëer je eigen mini-moestuin. Een moestuintje waarin je (hopelijk) de plantjes ziet groeien om nadien je eigen gekweekte fruit, kruiden of groentjes op te eten.

    Naast de te verzamelen groenten-, fruit- en kruidenzaadjes heb je ook nog:

    • De Fresh Heads-verzameldoos: hierin heb je een overzicht welke zaadjes je al hebt verzameld.
    • De Fresh Head bloempot: Als je plantjes wat groter worden, kan je ze verplanten in een grotere bloempot
    • Het doe-boek: Leer op een speelse manier bij over de Fresh Heads en hun voeding.

    Creëer ook een digitale mini-moestuin met de Fresh Heads-app

    Via de Fresh Heads-app kan je op een leuke manier ook digitaal bijhouden welke zaadjes je al verzameld hebt. Download de app en geef Fresh Head Lumber en je eigen plantjes energie.

    • Scan de UniQodes op de zaadjes die je verzamelt.
    • Verzorg de zaadjes in de app goed en geef ze water.
    • Verpot en oogst plantjes naargelang de tips en tricks van de app.
    • Speel het Jump & Duck spelletje zodat Lumber gezond en in beweging blijft.

    Leer bij over de personages en het zaadje/plantje dat ze vertegenwoordigen. Eens het zaadje gescand, wordt het groeischema in gang gestoken en kan je in realtime alles volgen. De app meldt wanneer je plantje water nodig heeft, zodat je minituin geen kans heeft op falen!

    Opvolger van de monsterlijke knikkers

    Aan de start van het voorbije schooljaar vorig jaar konden kinderen 6 weken lang 24 monsterknikkers – de Fresh
    Heads – verzamelen. Deze monsters zijn verzot op groenten en fruit en stimuleren kinderen om meer groen mee
    te nemen in hun lunchbox. Na het succes van deze actie, wil Lidl de educatieve en gezonde lijn doortrekken
    met een vervolgverhaal in de vorm van plantjes. Door zelf plantjes te doen groeien, wil Lidl kinderen opnieuw
    stimuleren om meer groenten en fruit te eten.

    Vanaf 19 april krijg je bij Lidl per aankoopschijf van 15 euro een ecologisch potje met alle benodigdheden om het plantje te laten groeien. De actie loopt 6 weken, tot en met 29 mei. De minipotjes zijn gewikkeld in een sleeve van gerecycleerd karton.

    • Fresh Heads doe boek
    • Fresh Heads bloempot
    • Fresh Heads verzamelalbum

    Je kan de app gratis downloaden via de Apple- of Google Play-store of via de QR-code op de verpakking.

    Fresh Heads groenten kruiden Lidl
    Avatar foto
    Jeroen
    • Website
    • Facebook
    • X (Twitter)
    • Pinterest
    • Instagram
    • LinkedIn

    Antwerpenaar in't Waasland | Actief in bewakingssector | Blogt ook op https://www.herrie.be | Trotse papa van een dochter (° 2012)

    Lees ook eens

    Abonneer
    Laat het weten als er

    0 Reacties
    Inline feedbacks
    Bekijk alle reacties
    Zoeken …
    Recente reacties
    • Geust op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Kees op Feest met De Zoete Zusjes
    • Zever op Kindjes vervoeren op een Speed Pedelec?
    • xandra op Ninja Kid 6 – De Giga Ninja
    • yentl op 6 Creatieve tips voor een betoverende kinderkamer
    #awelluistert
    Awel
    Categorieën
    • Advertentie (42)
    • Allerlei (142)
    • Bioscoop (38)
    • DVD (18)
    • Er op uit (216)
    • Games (27)
    • Gastblog (10)
    • Gesponsord (313)
    • Getest (26)
    • Knutselen (38)
    • Koken (17)
    • Lectuur (605)
    • Meubels (18)
    • Mode (117)
    • Multimedia (38)
    • Muziek (10)
    • Ouderblog (44)
    • Ouderschap (63)
    • Speelgoed (71)
    • Spelletjes (56)
    • TV (34)
    • Webshops (27)
    Advertenties


    SpeelgoedSpeelgoed
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    © 2025 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.
    Cookies | Privacybeleid
    Ouder Blog is onderdeel van Lawaaimakers. Hosted @ Vimexx.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Beheer toestemming
    Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
    Functioneel Altijd actief
    De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
    Voorkeuren
    De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
    Statistieken
    De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
    Marketing
    De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
    Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
    Bekijk voorkeuren
    {title} {title} {title}