Close Menu
Ouder Blog
    Zoeken …
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube BlogLovin RSS Pinterest
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    Ouder BlogOuder Blog
    • Home
    • Samenwerken
    • Over ons
    • Contact
    Ouder Blog

    Maxomorra viert zijn 10 jarig bestaan met non-clothing collectie

    29 november 20181 reactie Allerlei Mode
    Maxomorra 10 jaar

    Het Zweedse kledinglabel Maxomorra bestaat 10 jaar. En dat wordt gevierd met een tijdelijke jubileum collectie. Deze non-clothing lijn is helemaal uitgevoerd in de stijl zoals we gewend zijn van Maxomorra: kleurrijk en speels.

    De jubileum collectie bestaat uit een kleurboek, een memory spel, verjaardagskaarten, posters, bordjes & dienbladen. Alle producten uit deze tijdelijke jubileumcollectie zijn gebaseerd op het alfabet. Hierdoor is het voor kinderen ook een leuke, eerste kennismaking is met de letters van het alfabet.

    Creativiteit

    Met het kleurboek wordt de creativiteit en fantasie geprikkeld. Het bevat aansprekende kleurplaten van o.a. olifanten, ridders en eenhoorns. Bij iedere kleurplaat hoort ook een bijbehorende letter. Voor je het weet, zeggen je kindjes zo het alfabet op!

    Een memory spel is favoriet bij veel kinderen. Maxomorra heeft dit dan ook goed gezien en bracht een kleurrijke en speelse versie van het gekende spel uit. Spelenderwijs leren kinderen het alfabet maar ook enkele Engelse woordjes.

    Posters om van te leren

    De poster uit de jubileumcollectie bevat twee bedrukte zijdes. Aan de ene kant vind je de cijfers 1 t/m 10 en aan de andere kant het alfabet. Hierdoor is het een leerzame en mooie toevoeging van de kinderkamer.

    Naast de poster zijn er ook nog verjaardagskaartjes (ha ja want het Zweedse label is jarig). Dankzij deze kaartjes kunnen jullie kindjes hun vriendje of vriendinnetje met een vrolijke verjaardagskaart feliciteren. De leeftijdskaarten zijn er voor kids van 1 t/m 10 jaar.

    Een kleurrijk ontbijt?

    Een ontbijtje of een kopje thee drinken om vier uur? Dit wordt gezellig en kleurrijk dankzij de bordjes en dienbladen van Maxomorra. Ze zijn verkrijgbaar in vier verschillende prints: madeliefjes, paddestoelen, pinguins en boerderij. Net als bij de kleding, heeft Maxomorra ook bij deze productlijn het milieu in het achterhoofd gehouden. Alle producten zijn gemaakt in Europa en hebben een Eco label.

    Naast deze non-clothing jubileumlijn is de kleding ook nog steeds verkrijgbaar voor jongens en meisjes in dat in maatjes 50/56 t/m 134/140. In België vind je deze bv bij Holleke Bolleke (Koersel), K’Bouter (Roeselare) en So It’s Me (Vollezele). In Nederland kan je o.a. terecht bij Musjes (Groningen), Met je kop door de helft (Haarlem) en Si-Sa Soep (Middelburg).

    Maxomorra 10 jaar
    Maxomorra 10 jaar
    Maxomorra 10 jaar
    Maxomorra 10 jaar
    Maxomorra 10 jaar
    Maxomorra 10 jaar
    Maxomorra 10 jaar
    Maxomorra 10 jaar
    duurzaam duurzaamheid jubileum Maxomorra
    Avatar foto
    Jeroen
    • Website
    • Facebook
    • X (Twitter)
    • Pinterest
    • Instagram
    • LinkedIn

    Antwerpenaar in't Waasland | Actief in bewakingssector | Blogt ook op https://www.herrie.be | Trotse papa van een dochter (° 2012)

    Lees ook eens

    Zeepbakje
    Allerlei

    Een zeepblokje: is het een duurzaam wondermiddel of gedoe?

    Lees meer
    Kinderkamer
    Ouderschap

    Dit zijn dé trends voor een kinderkamer

    Lees meer
    Plantoys
    Speelgoed

    Duurzaam spelen met PlanToys

    Lees meer
    Abonneer
    Laat het weten als er

    1 Reactie
    Inline feedbacks
    Bekijk alle reacties
    Anouk
    6 december 2018 22:05

    Ook heel leuk om te weten is dat de 10 jaar jubileum collectie van Maxomorra in België enkel te verkrijgen is bij Hejsan Hoppsan 🙂 – https://hejsan.be

    Vi ses!

    https://www.facebook.com/hejsan.be/posts/511586562657115?__xts__%5B0%5D=68.ARA_B4MxcoQZL-SaTz6KOyLg1fJwQOjIgAtd43ZNUbe8U8L56-2v8AF0EL3L3EoDIpaYl1PbKNpWhL2p8fHgH-SW2iERiE1_0KVcFjVMk5NJwy-9a9iT1HvAFL9-LQq9P_8fx0rOr_QNu7VLtb16UP1VffrapCmrUu0PmBXWtm6W_pbi-dq3xZrULc-HiNHHZ6V1WENdGGx_AweuBNMU-YmRn3RBN8zUnvFx0mD9W9CHlVKqHRhK26sm5Wp3kejGFUOwjBmenIVzh8UXQ5u7HeRTdxMNDMHpA2lU0IDrWnWGi4sTEPskRcAZ1IEx_P3txshhEEDR4CfJYfUqiCBzoIM&__tn__=-R

    Reageren
    Zoeken …
    Recente reacties
    • Geust op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Kees op Feest met De Zoete Zusjes
    • Zever op Kindjes vervoeren op een Speed Pedelec?
    • xandra op Ninja Kid 6 – De Giga Ninja
    • yentl op 6 Creatieve tips voor een betoverende kinderkamer
    #awelluistert
    Awel
    Categorieën
    • Advertentie (43)
    • Allerlei (146)
    • Bioscoop (38)
    • DVD (18)
    • Er op uit (216)
    • Games (27)
    • Gastblog (10)
    • Gesponsord (320)
    • Getest (26)
    • Knutselen (38)
    • Koken (17)
    • Lectuur (612)
    • Meubels (18)
    • Mode (117)
    • Multimedia (38)
    • Muziek (10)
    • Ouderblog (45)
    • Ouderschap (68)
    • Speelgoed (71)
    • Spelletjes (56)
    • TV (34)
    • Webshops (27)
    Advertenties


    SpeelgoedSpeelgoed
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    © 2025 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.
    Cookies | Privacybeleid
    Ouder Blog is onderdeel van Lawaaimakers. Hosted @ Vimexx.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Beheer toestemming
    Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
    Functioneel Altijd actief
    De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
    Voorkeuren
    De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
    Statistieken
    De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
    Marketing
    De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
    Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
    Bekijk voorkeuren
    {title} {title} {title}