Close Menu
Ouder Blog
    Zoeken …
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube BlogLovin RSS Pinterest
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    Ouder BlogOuder Blog
    • Home
    • Samenwerken
    • Over ons
    • Contact
    Ouder Blog

    Ninja Kid 6 – De Giga Ninja

    2 november 20221 reactie Gesponsord Lectuur
    Ninja Kid 6 - Giga Ninja

    Ninja Kid zit ondertussen aan het zesde boek! Dat gaat als een trein. Alle boeken bevatten dezelfde hoofdpersonages, maar ze zijn los van elkaar te lezen. Met andere woorden, de verhalen lopen niet verder in elkaar over. Voor kinderen vind ik dit wel handig!

    Ninja Kid 6 – De Giga Ninja

    De kermis is in de stad! Nelson
    en Kenny willen in alle
    achtbanen, maar na een nieuwe
    uitvinding van oma Jansje zijn
    ze opeens VEEL TE KLEIN.

    Gelukkig hebben Nelson en Kenny
    een plan om groter te worden.
    VEEL GROTER.
    Dat komt goed uit, want de
    GIGA ninja staat al gauw voor
    een MEGA uitdaging.

    Recensie

    Het boek is opgedeeld in hoofdstukken. De hoofstukken zijn niet te lang. Het lijken veel pagina’s, maar doordat de tekst heel vaak afgewisseld wordt met tekeningen valt dit heel goed mee. De tekeningen zijn mooi tot in detail uitgetekend, wel in het zwart-wit (met grijs).

    De tekst leest heel vlot. De lettergrootte is niet te klein en geregeld zijn er woorden die in hoofdletters en vet getypt zijn. Deze vallen hierdoor op in de tekst. Zo is het voor de kinderen leuker om de tekst te lezen.

    In het boek wordt er echt ingespeeld op de fantasie van de kinderen. Ze kunnen zich inleven in de wereld en de verhalen van Ninja Kid en H-Gast. De Giga Ninja is alvast weer een heel fijn boek uit deze reeks van Anh Do.

    ISBN: 978 90 206 7396 8 | Auteur: Anh Do | Illustraties: Anton Emdin | Uitgeverij: Kluitman | Pagina’s: 192 | Leeftijd: vanaf 8 jaar | Te koop bij o.a. Bol.com en Bruna


    Disclaimer: Dit bericht bevat een product/dienst, welke wij ontvingen van een bedrijf. Dit bericht bevat ook enkele affiliate links.

    Giga Ninja Ninja Kid oma Jansje
    Avatar foto
    Stephanie
    • Website

    Stephanie, mama van Yentl, vriendin van Jeroen. Werkend bij de grootste mobiliteitsvereniging van het land. Een Keikopje in't Waasland!

    Lees ook eens

    Ninja Kid 5
    Lectuur

    Ninja Kid 5: Gekloond!

    Lees meer
    Ninja Kid 3
    Lectuur

    Ninja Kid 3: De slechtste ninja ooit

    Lees meer
    Ninja Kid 2
    Lectuur

    Ninja Kid 2: De Vliegende Ninja

    Lees meer
    Abonneer
    Laat het weten als er

    1 Reactie
    Inline feedbacks
    Bekijk alle reacties
    xandra
    9 oktober 2023 14:11

    mooi boek

    Reageren
    Zoeken …
    Recente reacties
    • Geust op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Kees op Feest met De Zoete Zusjes
    • Zever op Kindjes vervoeren op een Speed Pedelec?
    • xandra op Ninja Kid 6 – De Giga Ninja
    • yentl op 6 Creatieve tips voor een betoverende kinderkamer
    #awelluistert
    Awel
    Categorieën
    • Advertentie (43)
    • Allerlei (145)
    • Bioscoop (38)
    • DVD (18)
    • Er op uit (216)
    • Games (27)
    • Gastblog (10)
    • Gesponsord (319)
    • Getest (26)
    • Knutselen (38)
    • Koken (17)
    • Lectuur (611)
    • Meubels (18)
    • Mode (117)
    • Multimedia (38)
    • Muziek (10)
    • Ouderblog (45)
    • Ouderschap (66)
    • Speelgoed (71)
    • Spelletjes (56)
    • TV (34)
    • Webshops (27)
    Advertenties


    SpeelgoedSpeelgoed
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    © 2025 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.
    Cookies | Privacybeleid
    Ouder Blog is onderdeel van Lawaaimakers. Hosted @ Vimexx.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Beheer toestemming
    Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
    Functioneel Altijd actief
    De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
    Voorkeuren
    De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
    Statistieken
    De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
    Marketing
    De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
    Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
    Bekijk voorkeuren
    {title} {title} {title}