Close Menu
Ouder Blog
    Zoeken …
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube BlogLovin RSS Pinterest
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    Ouder BlogOuder Blog
    • Home
    • Samenwerken
    • Over ons
    • Contact
    Ouder Blog

    nOeser: Een zomer geïnspireerd door de onderwaterwereld

    11 februari 2017Geen reacties Mode
    nOEser: zomer 2017

    Ook voor onze allerkleinste is de zomermode stilaan in de winkelrekken aan het verschijnen. Zo ook deze van het Nederlandse label nOeser. Zij haalden hun inspiratie voor het nieuwe zomerseizoen 2017 bij de magische onderwaterwereld met als thema “Big fish, little fish”. Zo sieren prints van stoere schildpadden, stoere haaientanden en gedetailleerde roggen de kledij van de allerkleinste. Ook hier werken ze met zachte kleuren zoals ocean blue, koraal roze en shark grey.

    nOeser: “Be nutty, be nice”

    Zoals we van nOeser gewoon zijn blijven ze trouw aan hun motto: “Be nutty, be nice”. Zo is de lieve sushi print een mooi voorbeeld van dat beetje “nuttiness”. Kenmerkend voor nOeser is het gebruik van het zachte biologisch GOTS gecertificeerd katoen (nice).

    De lente-zomer 2017 collectie is trouwens ook uitgebreid met vele nieuwe modelletjes! Zo zijn er verschillende soorten rokjes en nieuwe stijlen jumps. Maar ook geweldige zomerjurkjes voor de kleine meisjes. Een mooie nieuwigheid is het exclusieve rompertje met schattig kraagje.

    Net zoals de voorgaande collecties kan je ook nu weer perfect de verschillende stukken combineren met cool te combineren prints voor een meer urban look, maar ook prachtige basics om je outfits van jullie kleine (b)engeltjes compleet te maken.

    De nOeser babykledij is verkrijgbaar van maat 50/56 tot en met 110/116 en dit in de prijsklasse €9,95 – €49,95 euro. Je kan ze niet alleen in hun eigen webwinkel aanschaffen, maar ook bij bv De Kinderplaneet (Baal), Baby Vanille (Melsele) en Birds & Bees (Zwevegem).

    nOEser: zomer 2017
    nOeser: zomer 2017
    nOEser: zomer 2017
    nOerser: zomer 2017
    nOeser
    Avatar foto
    Jeroen
    • Website
    • Facebook
    • X (Twitter)
    • Pinterest
    • Instagram
    • LinkedIn

    Antwerpenaar in't Waasland | Actief in bewakingssector | Blogt ook op https://www.herrie.be | Trotse papa van een dochter (° 2012)

    Lees ook eens

    nOEser by Manon
    Ouderblog

    nOeser by Manon: Flash

    Lees meer
    nOeser zomer 2016
    Mode

    nOeser: Once upon a Time

    Lees meer
    nOeser zomer '15
    Mode

    nOeser: een wilde zomer voor de kleinste

    Lees meer
    Abonneer
    Laat het weten als er

    0 Reacties
    Inline feedbacks
    Bekijk alle reacties
    Zoeken …
    Recente reacties
    • Geust op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Kees op Feest met De Zoete Zusjes
    • Zever op Kindjes vervoeren op een Speed Pedelec?
    • xandra op Ninja Kid 6 – De Giga Ninja
    • yentl op 6 Creatieve tips voor een betoverende kinderkamer
    #awelluistert
    Awel
    Categorieën
    • Advertentie (43)
    • Allerlei (145)
    • Bioscoop (38)
    • DVD (18)
    • Er op uit (216)
    • Games (27)
    • Gastblog (10)
    • Gesponsord (319)
    • Getest (26)
    • Knutselen (38)
    • Koken (17)
    • Lectuur (611)
    • Meubels (18)
    • Mode (117)
    • Multimedia (38)
    • Muziek (10)
    • Ouderblog (45)
    • Ouderschap (66)
    • Speelgoed (71)
    • Spelletjes (56)
    • TV (34)
    • Webshops (27)
    Advertenties


    SpeelgoedSpeelgoed
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    © 2025 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.
    Cookies | Privacybeleid
    Ouder Blog is onderdeel van Lawaaimakers. Hosted @ Vimexx.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Beheer toestemming
    Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
    Functioneel Altijd actief
    De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
    Voorkeuren
    De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
    Statistieken
    De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
    Marketing
    De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
    Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
    Bekijk voorkeuren
    {title} {title} {title}