Close Menu
Ouder Blog
    Zoeken …
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube BlogLovin RSS Pinterest
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    Ouder BlogOuder Blog
    • Home
    • Samenwerken
    • Over ons
    • Contact
    Ouder Blog
    Home»Er op uit»Plopsaqua vanaf nu 365 dagen per jaar open

    Plopsaqua vanaf nu 365 dagen per jaar open

    9 januari 2017Geen reacties Er op uit
    Plopsaqua

    Dit jaar viert Plopsaqua zijn tweede verjaardag. Op 22 maart 2015 opende Plopsaqua De Panne zijn deuren. Het themazwembad naast Plopsaland De Panne is sindsdien een groot succes. Het was dan ook geen moeilijke beslissing voor de directie om de beslissing te nemen om het zwembad een heel jaar te openen. Vanaf 2 januari 2017 is Plopsaqua dan ook 365 dagen per jaar geopend. 365 dagen zwemplezier voor het hele gezin.

    “Vanaf heden kent Plopsaqua geen sluitingsdagen meer.”, zegt Wim Wauters, Parkmanager van Plopsaqua. “Voortaan zijn we dus alle dagen van de week open, zoals dat voordien reeds was tijdens vakantieperiodes. Ook op feestdagen houden we vanaf nu onvoorwaardelijk de deuren open voor onze bezoekers. Deze beslissing hebben we genomen als gevolg van een stijgend aantal zwemmers op weekdagen. We merkten een steeds groeiende vraag naar permanente opening en komen hier dan ook graag aan tegemoet met onze hernieuwde openingskalender.”, legt hij uit.

    Plopsaqua

    Plopsaqua staat sinds de opening bekend voor het op-en-top gethematiseerde decor en de bijzondere totaalbeleving met speciale licht- en geluidseffecten. Jong en oud kan er naar hartenlust genieten van maar liefst 4 zwembaden en 6 glijbanen. Eén van de topattracties in Plopsaqua is de Sky Drop, die met zijn 9 meter vrije val de meest spectaculaire glijbaan van de Benelux is. Daarnaast zorgen talloze andere waterattracties zoals de wildwaterrivier, het Stormbad, de bubbelbaden en de indrukwekkende waterspeeltuin voor uren waterpret.

    Daarnaast krijg je nu bij aankoop van een individueel ticket ≥1m voor Plopsaqua (€ 19,99) genieten bezoekers van 9 januari t.e.m. 26 maart 2017 elk weekend + de hele krokusvakantie van gratis toegang tot Mayaland! Tickets kan je ook nu nog steeds online aankopen en aan de kassa.

    Q: Zijn jullie al in Plopsaqua geweest? Zo ja, wat vonden jullie ervan? En zouden jullie nog een keer terug gaan?


    Uitgelichte afbeelding: Studio 100

    De Panne Plopsaqua Studio 100
    Avatar foto
    Jeroen
    • Website
    • Facebook
    • X (Twitter)
    • Pinterest
    • Instagram
    • LinkedIn

    Antwerpenaar in't Waasland | Actief in bewakingssector | Blogt ook op https://www.herrie.be | Trotse papa van een dochter (° 2012)

    Lees ook eens

    K3 RUN&FUN
    Er op uit

    K3 RUN&FUN viert zijn 5de verjaardag

    Lees meer
    Samson & Marie: zomershow 23
    Er op uit

    De nieuwe zomershow van Samson & Marie

    Lees meer
    Nurdys: kleurrijke figuurtjes voor de kleintjes
    TV

    “NURDYS” een kleurrijke reeks voor kleuters

    Lees meer
    Abonneer
    Laat het weten als er

    0 Reacties
    Inline feedbacks
    Bekijk alle reacties
    Zoeken …
    Recente reacties
    • Geust op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Kees op Feest met De Zoete Zusjes
    • Zever op Kindjes vervoeren op een Speed Pedelec?
    • xandra op Ninja Kid 6 – De Giga Ninja
    • yentl op 6 Creatieve tips voor een betoverende kinderkamer
    #awelluistert
    Awel
    Categorieën
    • Advertentie (42)
    • Allerlei (142)
    • Bioscoop (38)
    • DVD (18)
    • Er op uit (216)
    • Games (27)
    • Gastblog (10)
    • Gesponsord (313)
    • Getest (26)
    • Knutselen (38)
    • Koken (17)
    • Lectuur (605)
    • Meubels (18)
    • Mode (117)
    • Multimedia (38)
    • Muziek (10)
    • Ouderblog (44)
    • Ouderschap (63)
    • Speelgoed (71)
    • Spelletjes (56)
    • TV (34)
    • Webshops (27)
    Advertenties


    SpeelgoedSpeelgoed
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    © 2025 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.
    Cookies | Privacybeleid
    Ouder Blog is onderdeel van Lawaaimakers. Hosted @ Vimexx.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Beheer toestemming
    Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
    Functioneel Altijd actief
    De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
    Voorkeuren
    De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
    Statistieken
    De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
    Marketing
    De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
    Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
    Bekijk voorkeuren
    {title} {title} {title}