Close Menu
Ouder Blog
    Zoeken …
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube BlogLovin RSS Pinterest
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    Ouder BlogOuder Blog
    • Home
    • Samenwerken
    • Over ons
    • Contact
    Ouder Blog

    Recensie: Creatief met vingerafdrukken

    21 oktober 20151 reactie Knutselen Lectuur
    Creatief met vingerafdrukken

    Nieuwsgierig wat kinderen met een simpele vingerafdruk en een beetje verf en potlood kunnen doen? Heel veel! In Creatiefmet vingerafdrukken van Rosa M. Curto toveren kinderen heel eenvoudig grappige gezichten, enge monsters, stoere auto’s en kriebelige insecten op papier met een simpele vingerafdruk! De techniek is simpel. Doop de vinger in de verf en maak de leukste vingerverf figuren aan de hand van de vele stap-voor-stapoefeningen in dit boek. De oefeningen zijn ingedeeld op onderwerp en oplopend in moeilijkheidsgraad. Geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar.

    Onze bevindingen:

    De herfstvakantie staat voor de deur en het weer durft dan al eens wat minder zijn. Ideaal om dan eens te knutselen met de kindjes. Iets maken met rolletjes van wc- of keukenpapier, tekenen en kleuren of verven. En moest je nu eens verven met de vingers? Leuk toch! Dankzij ‘Creatief met vingerafdrukken’ wordt het schilderen met de vingers nog veel leuker.

    Het boek begint met enkele praktische tips over welke materialen je nodig hebt en hoe de vingers te gebruiken voor een juiste afdruk. Vervolgens zijn er eindeloos veel visuele voorbeelden hoe jouw kind stap-voor-stap zelf de leukste figuren en vormen kan maken met zijn of haar vingertjes.

    Wat is er nu zo plezant aan dit boek? Het is voor eerst een heel verrassend boek door de verschillende technieken die je hebt om te schilderen met vingers. Het boek staat bovendien boordevol inspiratie en geeft heel veel voorbeelden hoe je met simpele vingerafdrukken creatief kunt blijven. Dankzij de stap-voor-stap opbouw van het boek, van afdruk tot creatie, is het boek ook echt geschikt voor kleuters vanaf het eerste kleuterklasje. Daarenboven wakkert het boek ook het enthousiasme van vele ouders aan. Wel aan te raden is voor met jonge kleutertjes ze in het begin veel te helpen en ook af en toe zelf eens de vingers in de verf stoppen.

    Auteur: Rosa M. Curto (vertaald uit het Spaans)
    Uitgeverij: Kosmos Creatief
    Pagina’s: 95
    Leeftijd: Vanaf 4 jaar
    ISBN: 9789043917292

    [bol_product_links block_id=”bol_5627a466289be_selected-products” products=”9200000046611300″ name=”creatief met vingerafdrukken” sub_id=”” link_color=”003399″ subtitle_color=”000000″ pricetype_color=”000000″ price_color=”CC3300″ deliverytime_color=”009900″ background_color=”FFFFFF” border_color=”D2D2D2″ width=”250″ cols=”1″ show_bol_logo=”undefined” show_price=”1″ show_rating=”0″ show_deliverytime=”1″ link_target=”1″ image_size=”1″ admin_preview=”1″]

    creatief knutselen vingerverf
    Avatar foto
    Jeroen
    • Website
    • Facebook
    • X (Twitter)
    • Pinterest
    • Instagram
    • LinkedIn

    Antwerpenaar in't Waasland | Actief in bewakingssector | Blogt ook op https://www.herrie.be | Trotse papa van een dochter (° 2012)

    Lees ook eens

    Alles komt goed
    Lectuur

    Alles komt goed: mijn doeboek over gevoelens

    Lees meer
    De Zoete Zusjes vakantieboek 2
    Gesponsord

    Het GROTE Zoete Zusjes vakantieboek 2

    Lees meer
    DIY zandbak
    Knutselen

    Zomer op komst: zelf een zandbak maken

    Lees meer
    Abonneer
    Laat het weten als er

    1 Reactie
    Inline feedbacks
    Bekijk alle reacties
    OuderBlogBE
    21 oktober 2015 16:45

    Knutselen in de herfstvakantie? Koopt dan zeker Creatief met vingerafdrukken. Uitgegeven bij @Kosmosuitgevers https://t.co/u91G2fnoBk

    Reageren
    Zoeken …
    Recente reacties
    • Geust op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Kees op Feest met De Zoete Zusjes
    • Zever op Kindjes vervoeren op een Speed Pedelec?
    • xandra op Ninja Kid 6 – De Giga Ninja
    • yentl op 6 Creatieve tips voor een betoverende kinderkamer
    #awelluistert
    Awel
    Categorieën
    • Advertentie (43)
    • Allerlei (145)
    • Bioscoop (38)
    • DVD (18)
    • Er op uit (216)
    • Games (27)
    • Gastblog (10)
    • Gesponsord (320)
    • Getest (26)
    • Knutselen (38)
    • Koken (17)
    • Lectuur (612)
    • Meubels (18)
    • Mode (117)
    • Multimedia (38)
    • Muziek (10)
    • Ouderblog (45)
    • Ouderschap (67)
    • Speelgoed (71)
    • Spelletjes (56)
    • TV (34)
    • Webshops (27)
    Advertenties


    SpeelgoedSpeelgoed
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    © 2025 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.
    Cookies | Privacybeleid
    Ouder Blog is onderdeel van Lawaaimakers. Hosted @ Vimexx.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Beheer toestemming
    Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
    Functioneel Altijd actief
    De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
    Voorkeuren
    De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
    Statistieken
    De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
    Marketing
    De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
    Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
    Bekijk voorkeuren
    {title} {title} {title}