Ouder Blog
    Facebook Twitter Instagram YouTube BlogLovin RSS Pinterest
    Facebook Twitter Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    Ouder BlogOuder Blog
    • Home
    • Samenwerken
    • Over ons
    • Contact
    Ouder Blog
    Home»Speelgoed»Speelgoed van het jaar: Kidizoom Flix

    Speelgoed van het jaar: Kidizoom Flix

    11 december 2017Geen reacties Multimedia Speelgoed
    Kidizoom Flix

    Ook camera’s zijn een hot item bij kinderen. En dat is VTech niet ontgaan. Het heeft al de Kidizoom zijn gamma zitten en zopas lanceerde het de Kidizoom Flix, het allernieuwste gadget voor 5 tot 12-jarigen. Bovendien mag VTech het etiket “Speelgoed van het Jaar 2017” op de doos hangen. Want het gadget kaapte deze prijs weg in zowel Nederland en België!

    Kidizoom Flix

    Kidizoom Flix is een robotvriendje, een stevig karakter dat met kinderen meereist of thuisblijft en het fort bewaakt. De slimme robot maakt niet alleen foto’s en filmpjes, hij bevat ook een heleboel spelletjes. Wanneer de camera wordt ingeschakeld verschijnt er een oog, waarmee alle bewegingen nauwgezet worden gevolgd. Kidizoom Flix knipoogt en reageert op wat de eigenaar doet of laat. Door spelletjes op basis van augmented reality te spelen, scoort hij punten waarmee de camerarobot uiteindelijk steeds persoonlijker gemaakt kan worden.

    Draaibare camera

    De Kidizoom Flix bestaat uit een draaibare camera en flexibele poten. Stevig, lenig en robuust! Zo kan hij zelfs op een rugzak geklikt kan worden en 360 graden meedraait. Een voordeel? Ja, je kan zo zien wat er achter je rug gebeurt. Blijft hij een dagje thuis, dan bewaakt hij met het grootste plezier je kamer. Elke beweging wordt gedetecteerd. ’s Avonds kan je dan zien wie er allemaal in je kamer is binnen geweest en misschien wel stiekem in je dagboek heeft gelezen.

    Er is lang en goed nagedacht over de Kidizoom Flix. Het slimme cameraatje herkent kleuren, stemmen, weet hoe laat het is en waarschuwt als je moet opschieten. Bovendien heeft hij zelfs een soort Snapchatfunctie, waarmee gewone foto’s kunnen worden voorzien van een leuke filter. Ook qua veiligheid moeten ouders zich geen zorgen maken. Beelden zijn alleen via een USB-kabeltje op de laptop of pc te plaatsen. Zo behouden ouders toch nog een beetje controle op hetgeen online verschijnt.

    De Kidizoom Flix is verkrijgbaar in de betere speelgoedzaak en online bij bv bol.com en dit in blauw en roze. Dit richtprijs voor dit leuke gadget voor kinderen is €64,95

    Kidizoom Kidizoom Flix VTech
    Avatar foto
    Jeroen
    • Website
    • Facebook
    • Twitter
    • Pinterest
    • Instagram
    • LinkedIn

    Antwerpenaar in't Waasland | Actief in bewakingssector | Blogt ook op https://www.herrie.be | Trotse papa van een dochter (° 2012)

    Lees ook eens

    VTech ecologisch speelgoed
    Speelgoed

    Ecologisch speelgoed van VTech

    Lees meer
    Zoef Zoef Hondenhok
    Speelgoed

    Zes nieuwe Zoef Zoef dierenvriendjes

    Lees meer
    Cory Carson
    TV

    Cory Carson: de Toet Toet auto’s palmen Netflix in

    Lees meer
    Abonneer
    Laat het weten als er

    0 Reacties
    Inline feedbacks
    Bekijk alle reacties
    Zoeken
    Recente reacties
    • Stephanie op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Anoniempje67412 op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Kyra op Nachtwacht: De Poort Der Zielen
    • Jeroen op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • fien op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    #awelluistert
    Awel
    Categorieën
    • Advertentie (39)
    • Allerlei (131)
    • Bioscoop (35)
    • DVD (17)
    • Er op uit (188)
    • Games (25)
    • Gastblog (9)
    • Gesponsord (111)
    • Getest (25)
    • Knutselen (31)
    • Koken (11)
    • Lectuur (408)
    • Meubels (13)
    • Mode (113)
    • Multimedia (34)
    • Muziek (8)
    • Ouderblog (40)
    • Ouderschap (20)
    • Speelgoed (59)
    • Spelletjes (46)
    • TV (30)
    • Webshops (25)
    Advertenties

    Facebook Twitter Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    © 2023 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.
    Cookies | Privacybeleid
    Ouder Blog is onderdeel van Lawaaimakers. Hosted @ Vimexx.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.