Close Menu
Ouder Blog
    Zoeken …
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube BlogLovin RSS Pinterest
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    Ouder BlogOuder Blog
    • Home
    • Samenwerken
    • Over ons
    • Contact
    Ouder Blog

    Suske en Wiske – Mijn eerste 1000 woorden Frans

    6 november 2022Geen reacties Gesponsord Lectuur
    Suske & Wiske - 1000 eerste woorden Frans

    Is jouw zoon of dochter geïnspireerd geraakt door de Franse taal? En wil hij of zij hier nieuwe woorden ontdekken op een speelse manier? Dan kan dit aan de hand van Suske en Wiske, eh, Bob et Bobbette.

    Suske en Wiske – Mijn eerste 1000 woorden Frans

    Frans leren is saai? Niet als het aan Suske en Wiske ligt! Leer samen met hen, Lambik,
    Jerom en de anderen jouw eerste 1000 woorden Frans. Dit boek is onderverdeeld
    in 40 thema’s zoals op reis gaan, wilde dieren, in het bos, sporten, …
    Kortom, woorden die je altijd kunt gebruiken en waarmee je al een heel
    eind op weg bent. De grappige illustraties en tekstjes helpen je om de
    woordenschat sneller te begrijpen en beter te onthouden.
    Ja, zelfs Krimson is van de partij!

    Bonne chance!

    Recensie

    Het boek begint met aandacht voor de uitspraak van de letters die specifiek zijn aan de Franse taal. Zij hebben nogal wat verschillende accenten en tekens in hun taal en elk heeft zijn eigen uitspraak. Ook hebben ze medeklinkers die elkaar opvolgen die in de Nederlandse taal niet voorkomen of bepaalde letters die een heel andere uitspraak hebben. Al deze zaken zijn belangrijk om de Franse taal correct te leren uitspreken.

    Vervolgens is het boek opgedeeld in 40 ‘lesjes’. Alle lesjes zijn onderwerpen die aanleunen bij het dagelijkse leven. Hierdoor wordt er woordenschat aangeleerd die in het dagelijkse leven gebruikt wordt en blijft het gemakkelijker hangen. Want hoe ga je een brood bestellen in de bakkerij? En welke woorden heb je nodig als je bij de dokter terecht komt? Allemaal basisdingen die je in dit leuke boek aanleert.

    Onze dochter was al direct fan van zodra ze het boek zag. Om de woordjes te leren kun je ze gemakkelijk afdekken met een kaartje, want ze zijn mooi in een tabelletje gegoten. Handig toch? Zo heb je geen gedoe met losse kaartjes. Ik durf wedden dat onze 10-jarige dochter hier nog wel dat van zal leren.

    ISBN: 978 90 022 7738 2 | Auteur: Willy Vandersteen | Illustraties: Su Kids & Digits | Uitgeverij: Standaard uitgeverij | Pagina’s: 96 | Leeftijd: vanaf 10 jaar | Te koop bij o.a. Bol.com en Standaard Boekhandel


    Disclaimer: Dit bericht bevat een product/dienst, welke wij ontvingen van een bedrijf. Dit bericht bevat ook enkele affiliate links.

    Bob et Bobette Frans Frans leren Suske en Wiske
    Avatar foto
    Stephanie
    • Website

    Stephanie, mama van Yentl, vriendin van Jeroen. Werkend bij de grootste mobiliteitsvereniging van het land. Een Keikopje in't Waasland!

    Lees ook eens

    Suske en Wiske leren Engels
    Lectuur

    Suske en Wiske: mijn eerste 1000 woorden Engels

    Lees meer
    Suske & Wiske: De Duivelse Doolhof
    Spelletjes

    Suske en Wiske – De duivelse doolhof

    Lees meer
    Suske & Wiske weetjes
    Lectuur

    Twee leuke zakboekjes vol met weetjes

    Lees meer
    Abonneer
    Laat het weten als er

    0 Reacties
    Inline feedbacks
    Bekijk alle reacties
    Zoeken …
    Recente reacties
    • Geust op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Kees op Feest met De Zoete Zusjes
    • Zever op Kindjes vervoeren op een Speed Pedelec?
    • xandra op Ninja Kid 6 – De Giga Ninja
    • yentl op 6 Creatieve tips voor een betoverende kinderkamer
    #awelluistert
    Awel
    Categorieën
    • Advertentie (43)
    • Allerlei (145)
    • Bioscoop (38)
    • DVD (18)
    • Er op uit (216)
    • Games (27)
    • Gastblog (10)
    • Gesponsord (319)
    • Getest (26)
    • Knutselen (38)
    • Koken (17)
    • Lectuur (611)
    • Meubels (18)
    • Mode (117)
    • Multimedia (38)
    • Muziek (10)
    • Ouderblog (45)
    • Ouderschap (66)
    • Speelgoed (71)
    • Spelletjes (56)
    • TV (34)
    • Webshops (27)
    Advertenties


    SpeelgoedSpeelgoed
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    © 2025 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.
    Cookies | Privacybeleid
    Ouder Blog is onderdeel van Lawaaimakers. Hosted @ Vimexx.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Beheer toestemming
    Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
    Functioneel Altijd actief
    De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
    Voorkeuren
    De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
    Statistieken
    De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
    Marketing
    De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
    Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
    Bekijk voorkeuren
    {title} {title} {title}