Close Menu
Ouder Blog
    Zoeken …
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube BlogLovin RSS Pinterest
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    Ouder BlogOuder Blog
    • Home
    • Samenwerken
    • Over ons
    • Contact
    Ouder Blog
    Home»Bioscoop»The Jungle Book: een prachtig nieuwe film

    The Jungle Book: een prachtig nieuwe film

    17 september 20152 reacties Bioscoop
    The Jungle Book

    Iedereen kent het boek wel van Rudyard Kipling of de tekenfilms. The Jungle Book is namelijk een echte klassieker. Tijd dus voor een remake dachten ze bij Disney en zo geschiede. Begin volgend jaar verschijnt namelijk een volledig nieuwe film van The Jungle Book. Voor deze remake hebben ze bij Disney kosten nog moeite gespaard en maakten ze van The Jungle Book een live-action versie.

    The Jungle Book

    In The Jungle Book vertelt men het avontuur van Mowgli (Neel Sethi), het mensenkind dat werd opgevoed door een wolvenfamilie. Deze live-action film werd geregisseerd door Jon Favreau, gekend van “Iron Man”. Net zoals de voorgaande animatiefilms is ook deze film gebaseerd op de tijdloze verhalen van Rudyard Kipling. De regiseur haalde daarnaast ook inspiratie uit de klassieke Disney animatiefilm.

    Mowgli realiseert zich dat hij niet langer welkom is in de jungle wanneer de beruchte en gevreesde tijger Shere Khan (Idris Elba) zweert dat hij alles wat hij als een bedreiging ziet zal elimineren uit de jungle. Gedwongen om het enige ‘thuis’ dat hij ooit gekend heeft te verlaten vertrekt Mowgli op een spannend en bloedstollend avontuur waarin hij zichzelf zal ontdekken. Hij wordt tijdens zijn reis begeleid door zijn strenge mentor, panther Bagheera (Ben Kingsley), en de vrijgeestige beer Baloo (Bill Murray). Onderweg kruist Mowgli de wegen van andere junglebewoners die niet altijd de beste bedoelingen met hem hebben, zoals Kaa (Scarlett Johansson) – een python die met haar verleidende stem en blik het mensenjong zal hypnotiseren – en de gladde King Louie (Christopher Walken) die Mowgli probeert te overtuigen hem het geheim van de ongrijpbare en dodelijke rode bloem te onthullen: vuur.

    The Jungle Book combineert live-action met fotorealistische CGI-dieren en -omgevingen door het gebruik van de laatste nieuwe technologieën en verhaaltechnieken om kijkers mee te slepen in een betoverende en weelderige wereld. Naast deze technologische hoogstandjes is het ook de sterrencast een reden waarom dit volgend jaar een topfilm gaat worden. The Jungle Book wordt op 13/04/2016 in de zalen verwacht en dit zowel in 2D als 3D. Wij kijken er alvast naar uit, want de trailer belooft alvast heel veel goeds.

    Disney Jungle Book Rudyard Kipling
    Avatar foto
    Jeroen
    • Website
    • Facebook
    • X (Twitter)
    • Pinterest
    • Instagram
    • LinkedIn

    Antwerpenaar in't Waasland | Actief in bewakingssector | Blogt ook op https://www.herrie.be | Trotse papa van een dochter (° 2012)

    Lees ook eens

    Ik leer lezen! Lilo & Stitch
    Lectuur

    Ik leer lezen! – Disney – Lilo & Stitch

    Lees meer
    CreArt
    Knutselen

    CreArt: schilderen op nummer voor tieners (en ouders)

    Lees meer
    Leren lezen: Encanto
    Lectuur

    Ik leer lezen! – Encanto – Een huis vol magie

    Lees meer
    Abonneer
    Laat het weten als er

    2 Reacties
    Inline feedbacks
    Bekijk alle reacties
    OuderBlogBE
    17 september 2015 21:21

    Wat een prachtige remake van The Jungle Book heeft @WaltDisneyBE daar klaar staan begin volgend jaar. http://t.co/0KjUtuQ8Uo

    Reageren
    WaltDisneyBE
    18 september 2015 10:48

    RT @OuderBlogBE: Wat een prachtige remake van The Jungle Book heeft @WaltDisneyBE daar klaar staan begin volgend jaar. http://t.co/0KjUtuQ8…

    Reageren
    Zoeken …
    Recente reacties
    • Geust op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Kees op Feest met De Zoete Zusjes
    • Zever op Kindjes vervoeren op een Speed Pedelec?
    • xandra op Ninja Kid 6 – De Giga Ninja
    • yentl op 6 Creatieve tips voor een betoverende kinderkamer
    #awelluistert
    Awel
    Categorieën
    • Advertentie (42)
    • Allerlei (142)
    • Bioscoop (38)
    • DVD (18)
    • Er op uit (216)
    • Games (27)
    • Gastblog (10)
    • Gesponsord (313)
    • Getest (26)
    • Knutselen (38)
    • Koken (17)
    • Lectuur (605)
    • Meubels (18)
    • Mode (117)
    • Multimedia (38)
    • Muziek (10)
    • Ouderblog (44)
    • Ouderschap (63)
    • Speelgoed (71)
    • Spelletjes (56)
    • TV (34)
    • Webshops (27)
    Advertenties


    SpeelgoedSpeelgoed
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    © 2025 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.
    Cookies | Privacybeleid
    Ouder Blog is onderdeel van Lawaaimakers. Hosted @ Vimexx.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Beheer toestemming
    Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
    Functioneel Altijd actief
    De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
    Voorkeuren
    De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
    Statistieken
    De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
    Marketing
    De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
    Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
    Bekijk voorkeuren
    {title} {title} {title}