Ouder Blog
    Facebook Twitter Instagram YouTube BlogLovin RSS Pinterest
    Facebook Twitter Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    Ouder BlogOuder Blog
    • Home
    • Samenwerken
    • Over ons
    • Contact
    Ouder Blog
    Home»Mode»ZulupaPUWA: hoop voor planeet aarde

    ZulupaPUWA: hoop voor planeet aarde

    23 maart 2018Geen reacties Mode

    Onze planeet heeft het hard te verduren door de milieuvervuiling, maar er is hoop. Deze positieve boodschap wordt meegegeven met de nieuwe collectie van ZulupaPuWa, de kindercollectie die Walter Van Beirendonck ontwerpt voor JBC.

    De panda is niet langer met uitsterven bedreigd en voor het eerst stijgt het aantal tijgers die in het wild leven. Het gaat goed met de “manatee” of lamantijn, de zeekoe die in de warme wateren van Florida voorkomt. De Kermode-beer kan ook op z’n twee oren slapen: in Canada wordt nu 85 % van het Great Bear Rainforest – zijn natuurlijke biotoop – beschermd.

    Maar er is nog meer goed nieuws. Het probleem van de plasticsoep in de zee wordt grondig aangepakt. Met het “Ocean Cleanup” project gaat men de uitdaging aan om 40 % van de plasticsoep op te ruimen. Dit zijn goede vooruitzichten dus voor alle leven in zee. Positieve berichten over het leven op planeet aarde en deze wou Walter Van Beirendonck delen met zijn jong publiek. “We worden om de haverklap om de oren geslagen met onheilsberichten. Als er goed nieuws is, mag het ook wereldkundig gemaakt worden. Kinderen hebben nood aan positieve verhalen,” zegt Walter Van Beirendonck.

    Positief en educatief

    De nieuwe zomercollectie van ZulupaPUWA is grafisch weer heel sterk. Tekeningen en fotoprints van dieren en hun omgeving kenmerken de collectie. Zo zijn er fotoprints van waterschildpadden, walvissen met een petfles, een tijgerkop, een olifantenkalfje dat van tussen mama’s poten piept. Daarnaast zorgt een print van satelliet Juno voor een futuristisch accent. Onder de slogan ‘HOPE’ worden alle dieren uit de collectie op een exclusieve all-over prints verenigt.

    Als educatieve meerwaarde hangt er aan elk kledingstuk een “Good News Collection/Thumbs up”-boekje met alle positieve berichten. Daarnaast geeft een lintje op de kledij uitleg over het afgebeelde dier, terwijl de vlag verwijst naar zijn natuurlijke biotoop waarin deze dieren leven.

    Kleurrijk en genderneutraal

    Naast de positieve boodschap achter de collectie, is ze deze keer ook weer enorm kleurrijk. Met het gebruikte kleurenpalet word je instant vrolijk: fuchsia, turkoois, hoogblauw, groen, geel en pruimkleur. De neutrale kleuren in de collectie contrasteren mooi met de felle tinten.

    Wat ZulupaPUWA de laatste seizoen extra kenmerkt is zijn genderneutraliteit. T-shirts, hemden, shorts, sweaters, joggings en jeans zijn zowel voor meisjes als voor jongens bestemd. Doch omvat de collectie ook nog steeds een paar jurken en rokjes met all-over prints.

    Zulu aan zee

    Natuurlijk mag er voor de zomer de strandcollectie niet ontbreken. De uitgebreide strandcollectie kenmerkt zich in combinaties van groen en koraal of van turkooisblauw met geel. In de collectie vind je eendelige badpakken, zwemshorts, T-shirts met fotoprints van waterschildpadden of met koraalprints en vissen, jurken en kaftans terug. Kortom enorm veel voor een fijne (strand)vakantie.

    De ZulupaPUWA collectie is te koop in alle Vlaamse winkels en op www.jbc.be.

    JBC ZulupaPUWA zomer 2018
    JBC ZulupaPUWA zomer 2018
    JBC ZulupaPUWA zomer 2018
    JBC ZulupaPUWA zomer 2018
    JBC ZulupaPUWA zomer 2018
    JBC ZulupaPUWA zomer 2018
    JBC ZulupaPUWA zomer 2018
    JBC zomer 2018 zulupaPUWA
    Avatar foto
    Jeroen
    • Website
    • Facebook
    • Twitter
    • Pinterest
    • Instagram
    • LinkedIn

    Antwerpenaar in't Waasland | Actief in bewakingssector | Blogt ook op https://www.herrie.be | Trotse papa van een dochter (° 2012)

    Lees ook eens

    JBC: Baptiste
    Mode

    Haal de Flandrien in je boven met Baptiste

    Lees meer
    Pyjamadag 2019
    Mode

    Steun Bednet met pyjamadag

    Lees meer
    JBC feest
    Ouderblog

    Feestje? JBC doet graag mee

    Lees meer
    Abonneer
    Laat het weten als er

    0 Reacties
    Inline feedbacks
    Bekijk alle reacties
    Zoeken
    Recente reacties
    • Stephanie op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Anoniempje67412 op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Kyra op Nachtwacht: De Poort Der Zielen
    • Jeroen op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • fien op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    #awelluistert
    Awel
    Categorieën
    • Advertentie (39)
    • Allerlei (132)
    • Bioscoop (35)
    • DVD (17)
    • Er op uit (190)
    • Games (25)
    • Gastblog (9)
    • Gesponsord (120)
    • Getest (25)
    • Knutselen (34)
    • Koken (12)
    • Lectuur (417)
    • Meubels (13)
    • Mode (114)
    • Multimedia (34)
    • Muziek (8)
    • Ouderblog (40)
    • Ouderschap (22)
    • Speelgoed (61)
    • Spelletjes (46)
    • TV (30)
    • Webshops (25)
    Advertenties

    Facebook Twitter Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    © 2023 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.
    Cookies | Privacybeleid
    Ouder Blog is onderdeel van Lawaaimakers. Hosted @ Vimexx.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.