Ouder Blog
    Facebook Twitter Instagram YouTube BlogLovin RSS Pinterest
    Facebook Twitter Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    Ouder BlogOuder Blog
    • Home
    • Samenwerken
    • Over ons
    • Contact
    Ouder Blog
    Home»Er op uit»Comics Station opent zijn deuren

    Comics Station opent zijn deuren

    7 april 2017Geen reacties Er op uit
    Comics Station Antwerp

    Zondag is het zover, dan opent Comics Station zijn deuren in het Centraal Station van Antwerpen. Dit is een weekje later dan gepland. Dit om zeker te hebben dat alle attracties op punt staan.

    Comics Station

    Comics Station Antwerp is een nieuwe indoor pretpark. In dit pretpark draait alles rond populaire Belgische stripfiguren. Zo heten Suske en Wiske, Jommeke, De Kiekeboes, De Smurfen, Lucky Luke en Urbanus jullie hier welkom!

    Wat maakt Comics Station Antwerp nu zo uniek?

    Comics Station is wereldwijd het eerste park dat gevestigd is in een internationaal treinstation. Bovendien vind je er de hoogste indoor glijbaan ter wereld, van maar liefst 22.5 m hoog! Durven jullie deze uitdaging aan?

    Naast de unieke locatie, het mooiste treinstation van de wereld, zorgt ook het thema voor een unieke belevenis voor het hele gezin: ouders, grootouders, kinderen, tieners …

    Het indoor pretpark is onderverdeeld in 6 themazones. Allen met verschillende leuke attracties. Zo vind je er niet alleen superleuke mechanische attracties, maar ook tal van interactieve elementen en doe-activiteiten. Deze attracties zorgen er voor dat de verschillende stripverhalen precies tot leven komen.

    Zo’n 60 activiteiten op 4 verdiepingen met een oppervlakte van meer dan 6000 m2, zorgen ervoor dat er heel wat te beleven valt. Een ideaal scenario voor uren plezier voor de hele familie.

    Comics Station is geopend op woensdag van 12 tot 18u en in het weekend van 10u tot 18u. Ook tijdens de vakanties kunnen jullie genieten van dit indoor themapark.

    Naast het themapark is er ook nog een indoorspeeltuin en Comics Twist (de glijbanen). Deze hebben andere openingsuren dan het park zelf.

    Openingsuren Comics Play (binnenspeeltuin)

    • Alle dagen open vanaf 14u; op openingsdagen van het park vanaf 17u; steeds tot 20u. Toegang tot Comics Play is beperkt tot 3 uur.

    Openingsuren Comics Twist (glijbanen)

    • Alle dagen open vanaf 16u; op openingsdagen van het park vanaf 18u; steeds tot 20u. Toegang tot Comics Twist is beperkt tot 2 glijbaanbeurten.

    Een ticketje voor Comics Station kost €21,50 en is aan de kassa te verkrijgen. Indien je op voorhand tickets koopt via de website krijg je een korting van €2. Verder info over de prijzen van Comics Play & Comics Twist is uiteraard ook te vinden op de site van Comics Station.

    Comics Station Antwerp
    Comics Station Antwerp
    Comics Station Antwerp
    Comics Station Antwerp
    Antwerpen Centraal Station Antwerpen Comics Station pretpark
    Avatar foto
    Jeroen
    • Website
    • Facebook
    • Twitter
    • Pinterest
    • Instagram
    • LinkedIn

    Antwerpenaar in't Waasland | Actief in bewakingssector | Blogt ook op https://www.herrie.be | Trotse papa van een dochter (° 2012)

    Lees ook eens

    Efteling Droomvlucht
    Er op uit

    Droomvlucht vier maanden gesloten voor onderhoud

    Lees meer
    Griezelen in Plopsa-parken
    Er op uit

    Griezelen in de Plopsa-parken

    Lees meer
    Bellewaerde Halloween 2022
    Er op uit

    Griezelen tijdens Halloween in Bellewaerde Park

    Lees meer
    Abonneer
    Laat het weten als er

    0 Reacties
    Inline feedbacks
    Bekijk alle reacties
    Zoeken
    Recente reacties
    • Stephanie op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Anoniempje67412 op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Kyra op Nachtwacht: De Poort Der Zielen
    • Jeroen op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • fien op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    #awelluistert
    Awel
    Categorieën
    • Advertentie (39)
    • Allerlei (132)
    • Bioscoop (35)
    • DVD (17)
    • Er op uit (190)
    • Games (25)
    • Gastblog (9)
    • Gesponsord (120)
    • Getest (25)
    • Knutselen (34)
    • Koken (12)
    • Lectuur (417)
    • Meubels (13)
    • Mode (114)
    • Multimedia (34)
    • Muziek (8)
    • Ouderblog (40)
    • Ouderschap (22)
    • Speelgoed (61)
    • Spelletjes (46)
    • TV (30)
    • Webshops (25)
    Advertenties

    Facebook Twitter Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    © 2023 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.
    Cookies | Privacybeleid
    Ouder Blog is onderdeel van Lawaaimakers. Hosted @ Vimexx.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.