Harry Potter en zijn vrienden zijn momenteel weer een echte hype. Je kan er van alles van vinden, van brooddozen tot speelhuizen en nu is er ook een kookboek op de markt gekomen onder de naam ‘De Kookschool voor Potterheads’.
De Kookschool voor Potterheads
Welkom in de magische wereld!
MAGISCH GENIETEN:
Meer dan 60 recepten voor een gezellige
filmavond, kinderverjaardag of feestje
met vrienden!
ZWAAI EN TIK MET JE TOVERSTAF:
Dankzij de handige tips kun je probleemloos zwaaien
met de magische pollepel – zonder explosiegevaar!
PAK EEN PAN EN LEEF JE UIT!
Maak mevrouw Wemels gehaktballetjes, Rons favoriete
sandwiches, de kruidendip van professor Stronk en nog
veel meer lekkers!
Recensie
Het kookboek is opgedeeld in verschillende grote thema’s: ontbijt en snacks, hoofdgerechten, desserts, zoetigheden en dranken, taart en andere baksels.
Binnen deze thema’s komen verschillende gerechten aan bod. Wat dacht je van Mvevr. Wemels gehaktballetjes? Of toch liever de heel hete chocolademelk? En wat dacht je van Harry’s appeltaart?
Per recept wordt er aangegeven voor hoeveel personen of stuks je het zal maken en hoeveel tijd het in beslag zal nemen. Er is ook een duidelijke ingrediëntenlijst, hierdoor zul je waarschijnlijk niets vergeten in de winkel. De beschrijving om het te maken is ook heel duidelijk uitgeschreven waardoor het moeilijk wordt om het te laten mislukken.
Bij een aantal recepten staan ook tips. Dit kan gaan van tips om iets makkelijker uit te voeren of een andere combinatie van ingrediënten of… Ze zijn zeker ook de moeite om deze even door te nemen.
Wij vinden het een origineel kookboek die toch toegankelijk is voor de dagelijkse keuken met kinderen.
ISBN: 978 90 439 2563 1 | Auteur: Tanja Dusy | Uitgeverij: Kosmos | Pagina’s: 144 | Leeftijd: vanaf 9 jaar (begeleiding volwassene) | Te koop bij o.a. Bol.com en Libris
Disclaimer: Dit bericht bevat een product/dienst, welke wij ontvingen van een bedrijf. Dit bericht bevat ook enkele affiliate links.