Close Menu
Ouder Blog
    Zoeken …
    Facebook X (Twitter) Instagram YouTube BlogLovin RSS Pinterest
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    Ouder BlogOuder Blog
    • Home
    • Samenwerken
    • Over ons
    • Contact
    Ouder Blog

    Mundo Pixar Experience: expo over de wereld van Pixar

    12 december 2024Geen reacties Er op uit
    Coco

    Vanaf 12 maart kunnen fans van Pixar genieten van een unieke ervaring in Brussels Expo. De “Mundo Pixar Experience”, een grote expositie rond de wereldberoemde animatiestudio, opent dan haar deuren. De expo is een kleurrijke reis door het Pixar-universum. België is het tweede land in Europa waar deze unieke expo plaats vind.

    Mundo Pixar Experience

    “Mundo Pixar Experience”, komt in maart 2025 voor het allereerst naar België. De expo werd gecreëerd onder toezicht van Pixar Animation Studios en kende al een enorm succes in andere landen. Na uitverkochte edities in Brazilië en Mexico verbrijzelde de tentoonstelling records in het Spaanse Madrid. Hier kwamen ruimn 600.000 bezoekers deze tentoonstelling bezoeken. Ondertussen loopt de expo in Barcelona waar het op twee maand tijd al meer dan 250.000 bezoekers mocht verwelkomen. Na Spanje komt “Mundo Pixar Experience” in maart 2025 voor het eerst naar België, als tweede Europese land.

    De expo beslaat maar liefst 3.500 vierkante meter. Bezoekers kunnen 22 personages ontdekken in 12 thematische ruimtes. Elke ruimte is geïnspireerd door de magie van Pixar-films. Zo kom je bv Woody en Buzz uit Toy Story tegen in Andy’s kamer en reis je van de ‘Wereld van de Levenden’ naar de ‘Wereld van de Doden’ met Mama Coco, Miguel, Hector en Dante uit de film Coco. Maar je kan ook het hoofdkwartier van Riley’s emoties ontdekken uit de nieuwe animatiefimt Inside Out 2. Daarnaast zijn er nog vele andere thematische ruimtes uit Disney Pixar’s meest iconische films te ontdekken. “Mundo Pixar Experience” is bovendien een inclusieve expo die volledig toegankelijk is voor mensen met beperkingen.

    Practische info

    De ticketverkoop voor dit evenement start op dinsdag 17 december om 10 uur. De expo vindt plaats in Brussels Expo Paleis 1 vanaf 12 maart. Ticketprijzen starten vanaf €17.50 en een bezoek aan de expo duurt ongeveer 60 minuten.

    Cars Inside Out Mundo Pixar Experience Toy Story Up
    Avatar foto
    Jeroen
    • Website
    • Facebook
    • X (Twitter)
    • Pinterest
    • Instagram
    • LinkedIn

    Antwerpenaar in't Waasland | Actief in bewakingssector | Blogt ook op https://www.herrie.be | Trotse papa van een dochter (° 2012)

    Lees ook eens

    Leren lezen - Cars 3
    Lectuur

    Ik leer lezen! – Cars 3 – Bliksem gaat door

    Lees meer
    Lightyear
    Bioscoop

    Buzz Lightyear is terug en we komen zijn verleden te weten

    Lees meer
    Cars 3
    Bioscoop

    De Vlaamse stemmen in Cars 3

    Lees meer
    Abonneer
    Laat het weten als er

    0 Reacties
    Inline feedbacks
    Bekijk alle reacties
    Zoeken …
    Recente reacties
    • Geust op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Kees op Feest met De Zoete Zusjes
    • Zever op Kindjes vervoeren op een Speed Pedelec?
    • xandra op Ninja Kid 6 – De Giga Ninja
    • yentl op 6 Creatieve tips voor een betoverende kinderkamer
    #awelluistert
    Awel
    Categorieën
    • Advertentie (43)
    • Allerlei (145)
    • Bioscoop (38)
    • DVD (18)
    • Er op uit (216)
    • Games (27)
    • Gastblog (10)
    • Gesponsord (319)
    • Getest (26)
    • Knutselen (38)
    • Koken (17)
    • Lectuur (611)
    • Meubels (18)
    • Mode (117)
    • Multimedia (38)
    • Muziek (10)
    • Ouderblog (45)
    • Ouderschap (66)
    • Speelgoed (71)
    • Spelletjes (56)
    • TV (34)
    • Webshops (27)
    Advertenties


    SpeelgoedSpeelgoed
    Facebook X (Twitter) Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    © 2025 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.
    Cookies | Privacybeleid
    Ouder Blog is onderdeel van Lawaaimakers. Hosted @ Vimexx.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.

    Beheer toestemming
    Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
    Functioneel Altijd actief
    De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
    Voorkeuren
    De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
    Statistieken
    De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
    Marketing
    De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
    Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
    Bekijk voorkeuren
    {title} {title} {title}