Ouder Blog
    Facebook Twitter Instagram YouTube BlogLovin RSS Pinterest
    Facebook Twitter Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    Ouder BlogOuder Blog
    • Home
    • Samenwerken
    • Over ons
    • Contact
    Ouder Blog
    Home»Speelgoed»Yellies: spinnen die je beste vriend worden

    Yellies: spinnen die je beste vriend worden

    20 november 2018Geen reacties Getest Speelgoed
    Yellies

    De herfst staat gekend als het spinnenseizoen. Niet alleen in tuinen en huizen kom je spinnen nu veelvuldig tegen. Ze beginnen nu ook aan hun veroveringstocht van de speelgoedwinkels. En dat heb je allemaal te danken aan Hasbro Yellies. Wij konden deze schattige speelgoed spin de afgelopen week al eens testen. Dit deden we samen met de dochter. De Hasbro Yellies zijn alles behalve eng en zelfs eigenlijk super schattig!

    Speciaal transport

    Vorige week werd er op de redactie een heel bijzonder pakketje afgeleverd. Met de tekst “Live Animal Transport” werd de nieuwsgierigheid alvast opgewekt. De dochter vond het fascinerend en noemde het ‘één van de allerleukste pakketjes ooit’ om uit te pakken. Ze moest er namelijk best wat moeite voor doen en vooral geduld oefenen. Na het lezen van de bijhorende brief mocht dan eindelijk het kistje geopend worden (handig het bijhorend tangetje). Heel voorzichtig werd de kist geopend, want je weet nooit welk gevaarlijk ‘monster’ er inzit! …. Maar in plaats van een gevaarlijk monster kwam er een schattige, kleurrijke spin te voorschijn. Een nieuw huisdiertje op de redactie, welke de dochter natuurlijk vol liefde gaat verzorgen.

    Yellies

    Maar waarom een gesloten houten kistje? Yellies zijn namelijk een recent ontdekte en beschermde spinnensoort. Doch is deze echt ongevaarlijk. Deze beschermde omgeving werd gekozen omdat de Yellies van rust houden. Maak je ze wakker en begin je hard te roepen, dan lopen ze snel weg. Maar ben je een tijdje stil, dan gaan de Yellies over naar hun eigen routine. Ook zachtjes praten zorgt ervoor dat ze trager gaan lopen. Ook de oogjes van de spinnen beginnen op te lichten bij het horen van je stem.

    Maar ook hebben de verschillende Yellies spinnen allemaal een eigen naam. Zo is er Harry Scoots, Bo Dangles, Peeks, Toofy Spooder of Flufferpuff. Elke spin heeft zijn eigen grappige kleurige looks en verrassende moves.

    Onze ervaring

    Het was een verrassing welke Yellies er bij ons als extra huisdier zou komen wonen. Op de redactie loopt nu regelmatig Toofy Spooder rond. Al heeft de dochter hem voor de makkelijkheid maar ‘Toverpoeder’ gedoopt. Zij zij nu dikke vrienden geworden en ‘Toverpoeder’ heeft zijn kistje gekregen als rustplaats gedurende de nacht. Het veelkleurige speelgoed spinnetje past in je handpalm. Het ziet er bovendien best wel schattig uit. Toofy Spooder heeft een harige vacht en is gek op rondjes draaien en door de woonkamer racen. Tot groot jolijt van de dochter. De enige die toch een beetje argwaan heeft bij ons nieuwe huisdier is de kat des huizes. Want als de poot op de spin wordt gelegd gaat deze tot zijn verbazing plots heel hard wegrijden met blinkende ogen.

    De Yellies zijn vanaf dit najaar verkrijgbaar in de betere speelgoedwinkels zoals Fun. Maar ook in de Collishop van de Colruyt-group.


    Disclaimer: Dit bericht bevat een product/dienst, welke wij ontvingen van een bedrijf. Ook bevat dit bericht enkele affiliate links.

    Samenvatting
    Getest door:
    fam Herrie-Wallecam
    Review Datum:
    2018-11-20
    Item:
    Hasbro Yellies
    Beoordeling:
    51star1star1star1star1star
    Hasbro spinnen Toofy Spooder Yellies
    Avatar foto
    Jeroen
    • Website
    • Facebook
    • Twitter
    • Pinterest
    • Instagram
    • LinkedIn

    Antwerpenaar in't Waasland | Actief in bewakingssector | Blogt ook op https://www.herrie.be | Trotse papa van een dochter (° 2012)

    Lees ook eens

    Spelletjes

    Monopoly wordt ondergedompeld in een sprookjeswereld

    Lees meer
    Monopoly Nintendo Switch
    Games

    Monopoly voor de Nintendo Switch

    Lees meer
    Abonneer
    Laat het weten als er

    0 Reacties
    Inline feedbacks
    Bekijk alle reacties
    Zoeken
    Recente reacties
    • Stephanie op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Anoniempje67412 op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • Kyra op Nachtwacht: De Poort Der Zielen
    • Jeroen op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    • fien op Stoverij met frieten van Marc de Bel
    #awelluistert
    Awel
    Categorieën
    • Advertentie (39)
    • Allerlei (131)
    • Bioscoop (35)
    • DVD (17)
    • Er op uit (188)
    • Games (25)
    • Gastblog (9)
    • Gesponsord (110)
    • Getest (25)
    • Knutselen (30)
    • Koken (11)
    • Lectuur (408)
    • Meubels (13)
    • Mode (113)
    • Multimedia (34)
    • Muziek (8)
    • Ouderblog (40)
    • Ouderschap (20)
    • Speelgoed (59)
    • Spelletjes (46)
    • TV (30)
    • Webshops (25)
    Advertenties

    Facebook Twitter Instagram Pinterest YouTube BlogLovin RSS
    © 2023 ThemeSphere. Designed by ThemeSphere.
    Cookies | Privacybeleid
    Ouder Blog is onderdeel van Lawaaimakers. Hosted @ Vimexx.

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.